Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

چرا به کانادا مهاجرت کنیم؟

خانه » مهاجرت کانادا » چرا به کانادا مهاجرت کنیم؟
مهاجرت کانادا نیکناز قاجار ۲۴ دی ۱۳۹۷

 

چرابه کانادا مهاجرت کنیم؟

کانادا چیزی در حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد و این کشور دومین کشور پهناور دنیا حساب می شود. سرشماری که در سال ۲۰۱۳ میلادی انجام شد کشور کانادا چیزی در حدود ۳۵ میلیون نفر جمعیت تنها دارا می باشد.

می‌توان اینطور بیان کرد که تراکم جمعیتی در کشور کانادا در ازای هر چهار نفر یک کیلو متر مربع می باشد. از نظر دیگر این می باشد که میانگین سنی کشور کانادا بسیار بالا می‌باشد و این کشور کشور پیری می باشد.

کانادا برای اینکه کشوری است بسیار صنعتی و در زمینه اقتصاد جزو کشورهای صنعتی پیشرفته می‌باشد احتیاج به نیروی جوان دارد که بتواند چرخهای اقتصاد این کشور را بچرخانند.

برای همین منظور اداره مهاجرت کانادا سالیانه با توجه به برنامه‌های مهاجرتی کانادا افرادی را که قصد مهاجرت به کانادا دارند را توسط برنامه های متنوع مهاجرتی جذب کرده و به افراد اقامت کانادا را می دهد.

کانادا بیشترین مساحت را در بین کشورهای قاره امریکای شمالی داراست و از نظر جمعیت در رده سی و هشتم دنیا قرار دارد.

در سال های اخیر دولت فدرال قوانین زیادی را برای تسهیل ازدواج در بین جوانان و فرزندان شدن آنها تدوین نموده است.

اما گویا این قوانین چندان موثر نبوده است مهاجرت و دادن اقامت دائم کانادا به نیروهای کار جوان و متخصص می‌توانند رویکردی مناسب و نجات دهنده برای کانادا باشد

مهاجرت به کانادا رویکرد نجات بخش

آماری که در سال ۲۰۱۷ توسط وبسایت رسمی سفارت کانادا داده شد تعداد افرادی که اقامت دائم کانادا را به دست آورده‌اند چیزی در حدود ۲۹۰ هزار نفر می باشد بر اساس برنامه ای که اداره مهاجرت کانادا داده شده است پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۱۸ تعداد ۳۲۰ هزار نفر به این اعداد اضافه شود.

بر اساس همین گزارش، اکثر افرادی که توانسته اند اقامت دائم کانادا را به دست بیاورند از نیروهای جوان و نیروهای با تجربه کاری بوده اند.

بیشتر بخوانید:  نامه حمایتی ویزای استارت آپ کانادا

که همگی آنها ها بر اساس برنامه‌های مهاجرتی فدرال و یا استانی به کانادا مهاجرت کرده‌اند

چرا کانادا مهاجر می پذیرد؟

به توضیحاتی که در بالا ارائه شد می‌توانیم این نکته را دریابیم که کشور کانادا برای ادامه توسعه اجتماعی و اقتصادی خود نیاز بسیار زیادی به افراد مهاجر دارد و جذب افراد متخصص و نیروهای جوان در اولویت برنامه‌های مهاجرت به کانادا قرار دارد.

در این زمینه استانهای مختلف این کشور برنامه های متفاوتی را برای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا برای افراد خارجی در دستور کار خود دارند.

مهمترین عوامل در مهاجرپذیر بودن کانادا می توان از موارد زیر نام برد:

– مهمترین دلیل می توان از کمبود نیروی کار متخصص نام برد و کشور های بزرگ که دارای شاخصه های بالای توسعه اقتصادی می باشند برای اینکه بتوانند روند مثبت توسعه اقتصادی خود را داشته باشند نیاز به نیروی متخصص دارد و یکی از این بهترین گزینه ها برای جبران این کمبود ها می باشد.

– از مدیریت هزینه ها می توان از یکی از موارد بسیار اثرگذار در این زمینه نام برد و تربیت نیروی کار متخصص این نیاز را دارد بازده زمانی بسیار طولانی که هزینه‌های بسیار زیادی که برای دولت به همراه خواهد داشت را نیازمند می باشد استفاده از نیروهای متخصص خارجی به ویژه افراد مهاجر از کشورهای جهان سوم را می توان یک رویکرد کاملا به صرفه برای کشور کانادا خواهد بود.

– یکی از عوامل دیگری که می توان پیر شدن جمعیت و رشد منفی در کشورهای توسعه یافته نسبت به کشورهای جهان سوم می باشد و این کمبود نیرو را کشورهای جهان اول از کشورهای جهان سوم جبران می کند.

آمارهای رسمی که توسط نهادهای دولتی کشور کانادا تهیه شده است این نکته را تاکید دارند که جمعیت کشور کانادا به سرعت سرعت به سمت بازنشستگی پیش می‌رود و با توجه به اینکه روند منفی رشد جمعیت در این کشور وجود دارد مهاجرت به کانادا یکی از مهمترین راه حل ها برای حل مشکلات دولت می باشد.

بیشتر بخوانید:  خرید ملک در کانادا

با توجه به اینکه کشور کانادا کشور بسیار وسیع و گسترده می باشد و دارای منابع طبیعی فراوان می باشد مهاجرت به کانادا یکی از دلایل حل مشکلات این کشور می باشد.

اگر که شما به فکر مهاجرت به کانادا افتاده است می توانید با کارشناسان مجموعه وکالتی زرین کانادا تماس گرفته تا ضمن بهره‌بری از مشاوره‌هایی که همکاران ما به شما ارائه می‌دهند برخوردار شده و با راه های های متنوع استانی و فدرال در زمینه مهاجرت به کانادا آشنا شده و از بین این طرح ها یک روش را برای اخذ اقامت دائم کانادا پیدا کرده و از این طریق شرایط را برای خود و خانواده جهت مهاجرت به کانادا انتخاب کنید.

0/5 (0 نظر)
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر

سرمایه‌گذاری در کانادا

نیکناز قاجار
۳۰ آذر ۱۳۹۷

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

نیکناز قاجار
۱۰ شهریور ۱۳۹۹

اقامت کانادا از طریق ازدواج

نیکناز قاجار
۲۵ شهریور ۱۳۹۹

پرسش و پاسخ ها اخیر


پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹