Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

راه‌های مهاجرت به کانادا

خانه » مهاجرت کانادا » راه‌های مهاجرت به کانادا
مهاجرت کانادا نیکناز قاجار ۲۸ تیر ۱۳۹۸

امروزه بسیاری از افراد کشوری که در آن به دنیا آمدهاند را به عنوان وطن خود انتخاب نمیکنند و کشوری دیگر را برای سکونت و اقامت برمیگزینند که برایشان شرایط بهتر و مناسبتری دارد. با توجه به شرایط اقتصادی خوب، کیفیت بالای زندگی و دیگر موارد کانادا از مقصدهای محبوب بین مهاجران سراسر دنیا است. مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا این روزها بسیار پرطرفدار است. راههای مهاجرت به کانادا متعدد هستند و در این میان یک روش آسان برای مهاجرت کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کار است. با مطالعه متن زیر میتوانید از راههای مهاجرت به کانادا آشنا شوید و روش آسان مهاجرت به کانادا که مناسب شما است را انتخاب کنید:

راههای مهاجرت به کانادا

کانادا دومین کشور پهناور در دنیا است. کانادا مقصد بسیاری از گردشگران و البته کسانی است که قصد اقامت به کانادا را دارند و در سالهای اخیر هزاران نفر به این کشور مهاجرت کردهاند. پیشبینی شده تا سال 2036 کودکانی که حداقل یکی از والدینشان خارجی است و اقامت به کانادا را برگزیده نیمی از جمعیت این کشور را تشکیل دهند.

چرا اقامت به کانادا؟

دلیل مهاجرت به کانادا برای اشخاص متفاوت است اما آنچه واضح است این کشور امکانات خوبی از نظر شغلی و تحصیلی در اختیار کسانی میگذارد که اقامت به کانادا را به عنوان هدف انتخاب میکنند. علاوه بر این کانادا از نظر جاذبههای طبیعی نیز تنوع دارد و از رشتهکوهها تا آبشار در این کشور دیده میشود..

کشور کانادا سیستم آموزشی عالی دارد و یک روش آسان مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی است. همچنین سیستم درمانی این کشور نیز کارآمد است. از نظر آزادی و امنیت نیز کانادا رتبه خوبی دارد و همین سبب شده بسیاری اقامت به کانادا را انتخاب کنند.

راههای مهاجرت به کانادا متفاوت است و فراخور وضعیت شغلی، تحصیلی و خانوادگی میتوان یکی از راههای مهاجرت به کانادا را انتخاب کرد. با مطالعه راههای مهاجرت به کانادا و شناخت هر یک میتوان روش آسان مهاجرت به کانادا را یافت. از راههای محبوب مهاجرت به کانادا که تاکنون بین مهاجران محبوب بوده میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اکسپرس اینتری یا ورود سریع
بیشتر بخوانید:  تحصیل در رشته پزشکی در کانادا

اکسپرس اینتری یکی از راههای مهاجرت به کانادا است. اکسپرس اینتری در واقع روش مهاجرت به کانادا از طریق کار است. برای مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری افراد باید امتیاز کافی یعنی حداقل 67 را در 6 زمینه کسب کنند. این شش زمینه عبارتند از: سن، مهارت زبانی، تحصیلات، تجربه کاری، موقعیت شغلی در کانادا و وفقپذیری.

در کانادا دو زبان فرانسه و انگلیسی جزو زبانهای رسمی هستند و برای اقامت به کانادا لازم است امتیاز لازم را در مهارت زبانی کسب کنید. داشتن دانش مناسب زبان مهاجرت به کانادا از طریق کار را تسهیل میکند. آزمونهای کانادا برای آزمایش زبان CLB و NCLC هستند که مهارت در زبان انگلیسی و فرانسوی را میسنجند.

همچنین در مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری بهترین سن بین 18 تا 35 سال است. داشتن تجربه کاری حداقل دو ساله نیز از شرایط مهاجرت به کانادا از روش اکسپرس اینتری است. مهاجرت به کانادا از طریق کار از محبوبترین روشهای مهاجرتی است و بسیاری از این روش اقدام میکنند.

یک روش آسان مهاجرت به کانادا برنامه مهاجرت کارآفرینی استانی است. در این برنامه برخی استانها مهاجران را برای برنامه خود نامزد میکنند و مهاجران میتوانند در استانی که نامزد شدهاند به کار یا تحصیل بپردازند. هر استانی بنا به نیازهای خود افراد را نامزد میکند و ممکن است برخی استانها مهاجرت به کانادا از طریق کار را در دستور کار قرار دهند و برخی دیگر مهاجرت تحصیلی.

  • برنامه مهاجرت به کبک

یکی روش آسان مهاجرت به کانادا سرمایهگذاری در استان کبک است. مهاجرت به کانادا از طریق کار و سرمایهگذاری در استان کبک از راههای مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا است.

  • ویزای استارتاپی

در این روش مهاجرت به کانادا از طریق کار و ویزای استارتاپی با به راه انداختن کسبوکار استارتاپ میتوان اقامت به کانادا را دریافت کرد. برای مهاجرت به کانادا از طریق کار و ویزای استارتاپی لازم است کسبوکار شما مورد تایید دولت کانادا باشد و همچنین از نظر مالی قابلیت تامین هزینههای لازم برای این کسبوکار را داشته باشید تا بتوانید اقامت به کانادا را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:  انواع مهاجرت به کانادا

یکی از راههای مهاجرت به کانادا از طریق خانواده است. ازدواج با فردی که اقامت دائمی این کشور را دارد راهی برای اقامت به کانادا است. لازم است فردی که بنا است با او ازدواج کنید شرایط لازم برای تامین زندگی شما در کانادا را تامین کند.

همچنین پذیرفتن به فرزندی یکی دیگر از راههای مهاجرت خانوادگی است که با تامین زندگی کودکی از کشوری دیگر توسط فردی کانادایی امکان اقامت به کانادا برای کودک فراهم میشود و جزو شهروندان کانادا محسوب میشود.

یک روش آسان مهاجرت به کانادا از طریق کار برنامه خوداشتغالی است. برای مهاجرت از این روش لازم است تجربه کاری داشته باشید و اگر در زمینه ورزش یا فرهنگ فعالیت میکنید در سطح جهانی فعالیت کرده باشید. برای اقامت به کانادا از طریق خوداشتغالی تامین سرمایه مالی لازم اهمیت زیادی دارد همچنین لازم است از نظر سلامتی نیز در وضعیت خوبی قرار داشته باشید. کسب امتیاز لازم نیز از دیگر شروط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه خوداشتغالی است.

  • مهاجرت به کانادا برای تحصیل

با توجه به سیستم آموزشی خوب کانادا هر ساله عدهی زیادی کانادا را برای تحصیل انتخاب میکنند و یکی از راههای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در این کشور است. سیستم آموزشی این کشور شرایط خوبی برای تحصیل تا مدارج بالا را فراهم کرده است. همچنین با تحصیل در مدارج بالا و دریافت تخصص میتوان وارد بازار کار شد و شغلی مناسب پیدا کرد. بنابراین برای انتخاب شغل پس از تحصیل هم مشکلی وجود ندارد. برای دانشجویانی که در رشتههای مهندسی تحصیل میکنند یک روش آسان مهاجرت به کانادا مهاجرت تحصیلی است و هر ساله تعداد زیادی دانشجو به کانادا مهاجرت میکند.

0/5 (0 نظر)
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

انواع مهاجرت به کانادا

نیکناز قاجار
۱۸ دی ۱۳۹۷

اقامت دائم کانادا Permanent Residence Canada

نیکناز قاجار
۱۰ فروردین ۱۳۹۹

شرایط تحصیل در کانادا

نیکناز قاجار
۱۶ آذر ۱۳۹۷

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹