وکیل مهاجرت

برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا پروگرام های بسیار متنوعی وجود دارد که هرکدام از برنامه های مهاجرتی کانادا دارای شرایط خاص خود می باشند و حتی خیلی از برنامه های مهاجرتی کانادا بسیار شبیه یکدیگر می باشند.

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند می بایست در اولین قدم ، گام اول را درست برداشته که با قرار گرفتن در بهترین پروگرام مهاجرتی شرایط اقامت در کانادا را برای خود و خانواده خود را فراهم کنند.

و به طور کل می توان گفت گام اول پیدا کردن یک وکیل مهاجرت در کانادا می باشد

در کشور کانادا دو گروه می توانند اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا را برای متقاضیان فراهم سازند :
یک دسته مشاورین مهاجرت هستند و دسته دوم وکلای کانادایی می باشند

بیشتر افرادی که در زمینه مهاجرت کانادا و گرفتن اقامت کانادا فعالیت دارند مشاورین مهاجرت هستند
که باید همگی دارای مدرک شورای مشاورین مهاجرت را باشند

اما متاسفانه بیشتر ایرانیان عزیز که در این زمینه فعالیت دارند سمت خود را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا وکیل می نامند و از عدم اطلاعات موکلین در این زمینه سواستفاده کرده و متقاضیان مهاجرت به کانادا هم وقتی قرار داد با مشاور می‌بندند فکر می‌کنند که با وکیل قرارداد بسته اند

اما این موضوع چه تاثیری دارد:

مشاور مهاجرت و وکیل می توانند پرونده های مهاجرتی را قبول کنند و به سرانجام برسانند.

اما فرق اصلی وکیل مهاجرت و مشاور مهاجرت در این است که پرونده های مهاجرتی پرونده های حقوقی می باشند و احتمال نتیجه گرفتن و عدم نتیجه‌گیری هم وجود دارد و اگر پرونده دچار مشکل شود آن موقع مشاور مهاجرت به کانادا حق اعتراض نداشته و نمی تواند پرونده را به دادگاه ببرد و فرجام خواهی کند.

بیشتر بخوانید:  15 مشاغل مورد نیاز کانادا را بشناسیم

آن موقع متقاضی مهاجرت به کانادا می بایست با یک وکیل قرارداد بسته و متحمل هزینه های زیاد و دوباره شود.

اما وقتی که متقاضیان مهاجرت به کانادا با یک وکیل قرارداد می‌بندند اگر که پرونده آنها پرونده آنها دچار مشکل شد وکیل می تواند به دادگاه اعتراض کرده و جواب مثبت را برای خود بگیرد.

عملاً مجموعه وکالتی زرین کانادا دارای وکلای پایه یک کشور کانادا می باشد و در عین حال تمامی وکلای ما عضو شورای مهاجرت کانادا هم می باشند.

و دلیل این کار هم این است که متعهد هستیم برای اجرای تعهدات و گرفتن نتیجه برای موکلین خود و همچنین موکلان ما از بابت این که کارشان دقیق سریع و اجرایی می‌شود هیچ گونه نگرانی را نداشته باشند.

و اما گام دوم اینکه می تواند به وکیل پرونده کمک شایانی دهد پر کردن فرم ارزیابی می باشد.

وقتی که متقاضیان مهاجرت به کانادا فرم ارزیابی را پر می‌کنند به وکیل این امکان را می‌دهد که با توجه به شرایط فرد و خانواده وی بهترین و کوتاه ترین و کم هزینه ترین مسیر را به وی معرفی کند.

به طور حتم از دوستان و آشنایان خود شاید شنیده باشید که افرادی مدت های طولانی در انتظار دریافت اقامت اقامت کانادا بوده اند و در این حال گروهی هم بودند که بسیار سریع موفق به مهاجرت به کانادا شدند و توانستند اقامت دائم کانادا را به دست آورند.

دلیل این کار هم چیزی نیست جز انتخاب یک وکیل یک وکیل خبره و و مجرب!

قوانین مهاجرت به کانادا به صورت ماهانه تغییر می نماید آگاهی از دانستن و تغییرات قوانین مهاجرتی می توانند به وکیل و همچنین به موکل کمک شایانی کند.

از طرفی هم می‌توان گفت که هر پرونده مهاجرتی شرایط خاص و ویژه خود را دارد و ممکن است شرایط هر فرد با فرد دیگری و شرایط هر پرونده با پرونده دیگری بسیار تفاوت کند برای همین دلیل پر کردن فرم ارزیابی کمک چندانی به وکیل مهاجرت می نماید.

متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند در وب سایت ما فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایند و متخصصین ما پس از آن که فایل شما برای آنها ارسال شد می توانند در زمینه مهاجرت به کانادا به شما مشاوره صحیح و اصولی دهند.

تا شما بتوانید بهترین راه مهاجرت به کانادا را انتخاب نمایید و این روند موجب می‌شود که با پیگیری های همکاران ما در زمینه پرونده شما تسریع لازم فراهم شود.

پس از این مرحله و تماس همکاران ما با شما در صورتی که دارای شرایط اولیه مهاجرت به کانادا باشید همکاران ما شما را به دفتر دعوت کرده تا بتوانید در این زمینه تصمیم‌گیری آگاهانه ای داشته باشید و بعد از تصمیم منطقی و آگاهانه شما و آشنا شدن با شرایط زندگی در کانادا و همچنین شرایط حقوقی پرونده خود زمینه را برای خود و خانواده خود برای اقامت به کانادا فراهم سازید

برای انجام چنین تعهدی مجموعه وکالتی زرین کانادا خدمات مشاوره و مشاوره های حقوقی تجاری و بانکی و شغلی و تحصیلی را در قالب مجموعه ای وسیع و کامل و یکپارچه در اختیار شما گذاشته می شود.

و با توجه به وکالتی بودن مجموعه کار شما سریع دقیق و اجرایی انجام می شود

مراحل اقدام برای مهاجرت به کانادا

مرحله اول: فرم ارزیابی رایگان مهاجرت ای ما را تکمیل کرده تا شرایط شما به صورت دقیق مورد بررسی همکاران ما قرار بگیرد

مرحله دوم: همکاران ما با شما تماس گرفته و مراحل کار را برای شما توضیح خواهند داد و در صورتی که شرایط اولیه را داشته باشید دفتر دعوت خواهید شد

مرحله سوم: بعد از اینکه به دفتر دعوت شدید شرایط پرونده شما برای شما تشریح خواهد شد و روال پرونده و اجرایی شدن آن با توجه به شرایط شما توضیح داده می شود

مرحله چهارم: اجرایی شدن پرونده شما توسط وکلای مجرب مجموعه زرین کانادا