Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

اقامت کانادا با کمترین هزینه

خانه » مهاجرت کانادا » اقامت کانادا با کمترین هزینه
مهاجرت کانادا نیکناز قاجار 10 نوامبر 2020

در این مقاله قصد داریم درباره اقامت کانادا با کمترین هزینه  صحبت کنیم.

کشور کانا‌دا دارای قوانین گسترده ای در زمینه مهاجرت به کانادا است.

با توجه به شرایط خاص کانادا، این کشور نیاز به جمعیت زیادی دارد که بتواند رشد اقتصادی خود را ادامه دهد چرا که کشور کانادا جزو هشت کشور صنعتی دنیا می باشد و این کشور جزو گروه G8 می باشد. کانادا در همان ابتدای پیدایش خود ماهیت مهاجر پذیری داشته است و عملا اولین کسانی که وارد این کشور شدند به جز بومیان کشور کانادا، اروپائیان بوده که از کشورهای فرانسه و انگلستان تشکیل شده بودند.

اما با توجه به ماهیت مهاجر پذیر بودن کانادا ، قوانین این کشور دارای تنوع گسترده ای در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد و هرساله قوانینی را اداره مهاجرت و دولت فدرال در کانادا تصویب می کند برای کسانی که قصد اقامت کانادا را دارند.

با توجه به گستردگی قوانین مهاجرتی در کانادا می‌توان در این جا چندین برنامه مهاجرتی را بررسی کرد که توسط آن فرد خواهان مهاجرت به کانادا بتواند اقامت کانادا با کمترین هزینه را برای خود فراهم سازد.

یکی از پر طرفدارترین برنامه‌های مهاجرتی کانادا که می شود منجر به مهاجرت به کانادا با کمترین هزینه شود برنامه مهاجرتی تشکیل ورکر در کانادا و یا همان اکسپرس اینتری می باشد.

برنامه مهاجرتی تشکیل ورکر فدرال و یا همان اکسپرس اینتری در کانادا دارای شرایط خاص خود می باشد که به این منوال است که افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می بایست دارای شرایط خاص باشند که مجموع این شرایط منجر به اقامت کانادا می شود.

این ضرایط شامل شرایط سن مناسب و مدارک بالای تحصیلی و شرایط خوب زبان انگلیسی و یا فرانسه و سابقه و تجربه کار مناسب و مرتبط به رشته تحصیلی در کانادا که کسانی که دارای این شرایط باشند می توانند در برنامه اکسپرس اینتری شرکت کنند و اقامت دائم کانادا را برای خود به دست آورند.

 

بهترین رده سنی در برنامه اکسپرس اینتری و یا اسکیل ورکر بین بیست و چهار تا سی و یک سال می باشد که در صورتی که فرد متاهل باشد امتیاز ١٠٠ را کسب کرده و درصورتیکه مجرد باشد امتیاز ١١٠ را کسب می کند پس در همین ابتدا می توان نتیجه گیری کرد که شرایط سنی یکی از مهمترین عوامل برای مهاجرت به کانادا می باشد.

نکته ای که دراسکیل اورکر و یا اکسپرس اینتری مهم می باشد این است که افرادی که متاهل نشده اند نسبت به افراد متاهل می باشند ۴٠ امتیاز بیشتر کسب می‌کنند.

اما افرادی که متاهل هستند با تحصیلات همسر و شرایط خوب زبان و سن و همین طور تجربه کاری بخشی از این چهل امتیاز و یا تمامی آن را مجددا پوشش دهند.

بیشتر بخوانید:  خرید ملک در کانادا

یکی دیگر از عواملی که می شود در برنامه اکسپرس اینتری و یا اسکیل ورکر نتیجه گرفت مهارت و تسلط به زبان انگلیسی می باشد.

در نتیجه کسانی که قصد اقامت کانادا با کمترین هزینه را دارند می بایست دارای مهارت بالا زبان انگلیسی باشند و عملا هرچه نمره آیلتس افراد متقاضی بیشتر باشد شانس بالایی برای نتیجه گیری در این برنامه مهاجرتی دارند.

اما نکته ای که متقاضیان مهاجرت به کانادا باید در نظر داشته باشند این است که حداقل نمره مدرک زبان آیلتس باید نمره ۶ جنرال باشد و در صورتی که این نمره را نداشته باشند حق شرکت در برنامه اکسپرس اینتری و یا اسکیل ورکر فدرال را ندارند.

اما کسانی که قصد اقامت کانادا با کمترین هزینه را دارند این نکته را در نظر گیرند که با توجه به شرایط جدول امتیازات این برنامه افراد می بایست دارای آیلتس ٨ باشند که بتوانند در این برنامه نتیجه گیری کنند و در صورتی که این امر تحقق نگیرید می توان گفت شرایط پیچیده می شود.

یکی دیگر از عواملی که می شود در برنامه اکسپرس اینتری و یا همان اسکیل ورکر نتیجه گرفت تحصیلات دانشگاهی می باشد و عملا هرچه مدارک تحصیلی بالاتر باشد شانس قبولی در این برنامه بسیار بیشتر می شود.

و با توجه به شرایط فعلی که در حال حاضر اجرایی است کسانی که دارای مدرک فوق لیسانس و یا دکتری هستند شانس بسیار بالایی در نتیجه گیری در برنامه اکسپرس اینتری دارند و با مدارک بالای تحصیلی می‌توانند اقامت کانادا با کمترین هزینه را برای خود کسب کنند.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در برنامه اکسپرس اینتری و یا اسکیل ورکر تجربه کار می باشد و افرادی که دارای تجربه کاری در حدود ٣ سال و یا بیشتر باشند که این شغل می بایست مرتبط با رشته تحصیلی فرد متقاضی مهاجرت به کانادا باشد.

در حال حاضر جدول امتیازات به شکل می باشد که دعوتنامه قبولی برای افرادی صادر می‌شود که دارای امتیاز ۴۵٠ باشند و امتیاز ۴۵٠ کمترین امتیاز می باشد که در حال حاضر دعوتنامه قبولی اقامت کانادا صادر می شود.

پس عملا عواملی که در بالا ذکر شد که شامل شرایط سنی مناسب و تحصیلات بالای دانشگاهی و تسلط بر زبان انگلیسی و تجربه کار مرتبط همگی این عوامل منجر به موفقیت در برنامه اکسپرس اینتری و یا همان اسکیل ورکر می شود و افراد می‌توانند اقامت کانادا با کمترین هزینه را برای خود فراهم سازند.

 

اما چرا از طریق اکسپرس اینتری می توان اقامت کانادا با کمترین هزینه را به دست آورد این است که در برنامه اکسپرس اینتری نیازی به ثبت نام های گران قیمت نمی باشد و بر خلاف سایر روش ها مانند سرمایه گذاری در کانادا نیازی به پرداخت هزینه های بالا وجود ندارد و افراد با پرداخت مبلغ بسیار کمی می توانند مقدمات مهاجرت به کانادا با کمترین هزینه را برای خود فراهم سازند.

بیشتر بخوانید:  محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری

یکی دیگر از برنامه های که می توان اقامت کانادا با کمترین هزینه را کسب کرد تحصیل در کانادا می باشد.

افرادی که دارای تحصیلات مناسب می باشند و مهارت و تسلط بر زبان انگلیسی را دارا باشند و در صورتی که در دوران تحصیلات دانشگاهی معدل این افراد معدل بالایی باشد و یا از دانشگاه های معتبر فارغ‌التحصیل شده باشند می توانند در خواست فاند از دانشگاه های کانادا کرده و بعد از پایان تحصیلات در کانادا می توانند اقامت کانادا با کمترین هزینه را برای خود فراهم سازند.

چرا که عملا هزینه ای بابت تحصیلات در کانادا نمی پردازند و عملا با گرفتن فاند در کانادا منجر به تحصیل رایگان در کانادا شده و حتی بعضی از دانشگاه ها به افراد هزینه های زندگی هم پرداخت می کنند.

اما همان طور که در مطالب قبلی و در مبحث گرفتن فاند از دانشگاههای کانادا مطرح شد، دانشگاه ها در کانادا برخلاف ایران، استاد محور می باشند.

یعنی در ابتدا باید افراد رشته های تحصیلی که در کشور کانادا فاند و یا بورسیه می دهند را شناسایی کنند و بعد با استاد مربوطه نامه نگاری ها و ایمیل زدن ها را شروع کرده و در صورتی که استاد فرد را تأیید کند و دانشگاه به وی پذیرش دهد فرد می‌تواند بعد از پایان تحصیلات در کانادا شرایط اقامت کانادا با کمترین هزینه را برای خود فراهم سازد.

اما نکته مهم در این زمینه این است که با توجه به اینکه فاند تحصیلی در کانادا معمولاً در مقطع دکتری می باشد متقاضیان می بایست دارای آیلتس ٧ آکادمیک در مقطع دکتری در کانادا باشند.

بعد از آنکه فرد تحصیلات رایگان در کانادا که از طریق فاند تحصیلی بده را به پایان رساند می تواند درخواست ویزای کار در کانادا دهد و بعد از یک سال کار در کانادا می تواند در خواست اقامت کانادا را به اداره مهاجرت کانادا دهد.

بدین ترتیب با تحصیل رایگان در کانادا مقدمات اقامت کانادا با کمترین هزینه فراهم می شود و فرد بدون اینکه هزینه تحصیل در کانادا را پرداخت کند در انتهای کار اقامت کانادا هم کسب می‌کند.

ولی این شرایط در کل برای کسانی می باشد که دارای تحصیلات عالی و مهارت بر زبان انگلیسی و شرایط سنی مناسب و سابقه های کاری و حرفه ای مناسب باشند که در صورتی که مجموع این شرایط را داشته باشند می توان مهاجرت به کانادا را با کمترین هزینه فراهم کرد.

قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

10 پاسخ به “اقامت کانادا با کمترین هزینه”

 1. نودی گفت:

  عالی دمت گرم

 2. سایت ویدائو گفت:

  بی نظیر بود

 3. دی اس 5 گفت:

  بهترین مطلبی که میتونستم
  پیدا کنم

 4. سانگ یانگ کوراندو گفت:

  بهترین سایتی هستین که دیدم

 5. روش های غیر تهاجمی لاغری گفت:

  عالی قشنگ بود

 6. بیستون سازه آذران گفت:

  بی نظیر بود

 7. Abdul moeen گفت:

  بسيار عالي بود

 8. زهرا گفت:

  سلام ببخشید میشه لطفا نطرتون را در مورد اقامت از طریق استارت اپ بفرمایید بعصی از وکلا یکی از بهترین راها ان را معرفی میکنند و بعضی ان را سراب میدانند .ممنون میشم اگر اطلاعی دارید در این مورد بفرمائید. ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر

اقامت کانادا از طریق ازدواج

نیکناز قاجار
22 نوامبر 2020

مهاجرت کارآفرینی کانادا

نیکناز قاجار
22 نوامبر 2020

سیستم مالیاتی کانادا

علیرضا
06 سپتامبر 2020

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹