اقامت کانادا از طریق خرید ملک

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

 • آیا می توان از طریق خرید ملک اقامت کانادا را دریافت کرد؟
 • شرایط خرید ملک در کانادا و اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ملک به چه منوال است؟
 • آیا شما از شرایط خرید ملک در کشور کانادا اطلاعاتی دارید؟
 • آیا می توان با خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور کانادا به اقامت دائمی کانادا رسید؟
 • آیا از هزینه‌های خرید ملک در کشور کانادا و نحوه پرداخت آن آشنایی دارید؟

در زیر شما را با چگونگی این موارد آشنا می سازیم:

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

خرید ملک در کشور کانادا

در این چند سال افراد بسیار زیادی هستند که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا از طریق خرید ملک‌، در این کشور را خواهان هستند و این خواسته را دارند که از طریق خرید ملک در کانادا و یا سرمایه گذاری در کانادا یه کشور کانادا وارد شوند.

کانادا به علت جذب مهاجر و توریستی بودن خود انتخاب بسیاری از افراد برای خرید ملک می‌باشد.

افراد بسیاری دنبال خرید ملک در کانادا هستند که از طریق خرید ملک آن را دنبال میکنند.

اما نکته اینجا است که آیا با خرید ملک در کانادا می‌توان اقامت کانادا را گرفت؟

در حال حاضر از راه خرید ملک در کانادا نمی‌توان مستقیم اقامت کشور کانادا را گرفت ولی با خرید ملک در کانادا می‌توان ویزای کانادا را دریافت کرد و از طریق این نوع ویزا، آن را به ویزای تحصیلی تبدیل کرد و اقامت دائم کانادا را پس از فارغ تحصیل شدن دریافت نمود.

برای افرادی که دارای ویزای توریستی کانادا هستند، پروژه هایی وجود دارد که افراد می توانند آنها را با قیمت‌های مناسب خرید کنند و‌ با اقساط بلند مدت آن را تسویه کنند و حتی شرایطی بسیار مناسب برای کسانی که در حال حاضر ویزا توریستی کانادا را ندارند موجود می‌باشد.

کسانی که ویزا توریستی کانادا را ندارند می‌توانند با پیش خرید آپارتمان و تنها با پرداخت ۱۰٪ مبلغ کل آپارتمان، ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند و طی زمان ۳ ساله ۲۰٪ پرداخت کنند و‌ تا زمان تحویل آپارتمان ۳۰٪ را پرداخت کرده و الباقی (منظور ۷۰٪ درصد مابقی) را طی اقساط در مدت ۱۶ سال تسویه کنند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

مزایای خرید ملک در کانادا

 • این پروژه ها قابل انتقال به غیر می‌باشد.
 • اقساط بلند مدت آن بدون بهره بانکی
 • باتوجه به گران شدن ملک در کانادا بعد از مدت ۳سال قیمت آپارتمان هم رشد بسیاری کرده است.
 • امکان اخذ ویزا برای فرد متقاضی و خانواده
 • امکان تبدیل ویزا به ویزای تحصیلی در کانادا و امکان اخذ اقامت کانادا

حقوق املاک در کانادا

همانطور که گفته شد خرید ملک می تواند در نهایت به اقامت کانادا منجر شود.

اما در مورد حقوق امکال در این کشور باید گفت با توجه به قانونمند بودن کشور کانادا در همه زمینه ها و توجه ویژه به حقوق شهروندی قوانین املاک نیز در این کشور دارای استانداردهایی هستند که بواسطه آن ها شخص هریدار باید حتما دارای وکیل باشد.

وکیل موظف است مشاوره دقیق به موکل خود دهد و تمام بررسی ها و تحقیقات روی موردی که قرار است خرید بر روی آن انجام شود را انجام دهد و اگر وکیل این کار را انجام ندهد کانون وکلا،می‌تواند وکیل را پروانه وکیل را معلق کرده و حتی باطل کند.

شما می توانید جهت خرید ملک در کانادا و امکان اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کانادا با همکاران ما در سازمان مهاجرتی زرین کانادا در تماس باشید و از مزایای بی‌نظیر و شرایط ویژه آن بهره مند شوید و با مشاوره گرفتن از همکاران ما در دفاتر تهران و تورنتو پروسه مهاجرت کانادا برای خود و خانواده خود را فراهم سازید.

مطمئن نیستید کدام روش مهاجرتی مناسب شماست؟
همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

4 پاسخ

 1. سلام‌ آیا کانادا شرایطی دارد که مثلااز طریق خرید ملک با قیمت تعیین شده ای(۲۵۰۰۰۰ دلار) اقامت به خانواده ای داده بشه؟ مثل یونان پرتقال و اسپانیا؟

  1. سلام خدمت شما
   به صورت مستقیم با خرید ملک به شما اقامت تعلق نخواهد گرفت اما راه هایی وجود دارد که شما بتوانید از این طریق به اقامت کانادا دست یابید.
   شما می توانید ویزای مولتی از این طریق تهیه کرده و سپس آن را تبدیل به ویزایی مانند ویزای تحصیلی نمایید که البته نیازمند شرایطی می باشد. اگر مایل به بررسی شرایط خود هستید می توانید فرم ارزیابی ما را پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.