Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

مدارک لازم برای پذیرش و ویزای کانادا

خانه » ویزا کانادا » مدارک لازم برای پذیرش و ویزای کانادا
ویزا کانادا نیکناز قاجار ۲۲ آذر ۱۳۹۷

 

مدارک لازم برای پذیرش و ویزای کانادا

متقاضیان گرامی خواهشمند است برای تهیه مدارک مربوط به ویزای کانادا و ‌پذیرش تحصیلی مدارک خود را آماده و از طریق ایمیل برای همکاران ما ارسال کنید. مدارک لازم برای پذیرش و ویزای کانادا

مدارک لازم برای اخذ پذیرش مدرسه در کانادا

1- تصویر اسکن شده پاسپورت

2- ترجمه ۵ سال اخیر ریز نمرات متقاضی در فایل Pdf

3- دو‌ قطعه عکس در ابعاد ۳.۵ در ۴.۵ در فایل pdf

4- آدرس دقیق و شماره تماس ثابت و همراه و‌ کد‌پستی متقاضی

5- اسامی والدین شخص متقاضی

6- ترجمه شناسنامه شخص متقاضی

مدارک‌ لازم برای اخذ پذیرش کالج در کانادا

1- تصویر اسکن شده پاسپورت

2- ترجمه ۵ سال اخیر ریز نمرات متقاضی در فایل Pdf

3- دو‌ قطعه عکس در ابعاد ۳.۵ در ۴.۵ در فایل pdf

4- آدرس دقیق و شماره تماس ثابت و همراه و‌ کد پستی متقاضی

5- ترجمه شناسنامه شخص متقاضی

6- اسامی والدین شخص متقاضی

مدارک‌لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در کانادا

متقاضیان دوره کارشناسی (لیسانس)

تصویر اسکن شده تمامی مدارک تحصیلی و ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی ترجمه شده به زبان انگلیسی (فقط داشتن مهر مترجم کافی است)

متقاضیان دوره کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)

تصویر اسکن شده کلیه مدارک تحصیلی و ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد ترجمه شده به زبان انگلیسی (فقط داشتن مهر مترجم کافی است)

– تصویر اسکن شده پاسپورت شخص متقاضی

– آماده کردن رزومه به زبان انگلیسی

– تصویر اسکن شده مدرک آیلتس

– دو‌ قطعه عکس در ابعاد ۳.۵ در ۴.۵ در فایل pdf

– آدرس دقیق و شماره تماس ثابت و همراه و‌ کد پستی متقاضی

– ترجمه شناسنامه شخص متقاضی

– اسامی والدین شخص متقاضی

متقاضیان عزیز خواهشمند است که قبل از ارسال مدارک‌، حتما فایل‌ها نام گذاری شده باشد و در موضوع ایمیل دقیقا موضوع نام برده شود.

لطفا تمامی مدارک را به ایمیل info@zbsvisacanada.com ارسال کنید.

مزایای تحصیل در کانادا

بیشتر دانشجویان خارجی، تورنتو را برای تحصیل انتخاب می‌کنند که تقریبا ۴۶ درصد افراد هستند و بعد از آن ونکوور ۲۵ درصد و در رده بعدی مونترال با ۱۳ درصد است.

دلیل اصلی اینکه تعداد علاقه‌مندان ویزای تحصیلی در کانادا به سرعت افزایش پیدا کرده، تبدیل ویزای تحصیلی به کار و در آخر هم اخذ اقامت کشور کانادا است.

از سال ۲۰۰۹ تعداد درخواست های ویزای تحصیلی ۲ برابر شده و‌ کشور کانادا یکی از ۵ کشور برتر جهان برای دانشجویان بین‌المللی است.

بیشتر دانشجویان از کشور‌های آسیایی هندوستان و چین هستند اما تعداد دانشجویان ایرانی در کانادا نسبت به سالیان پیش ۳ برابر شده است.

بیشتر بخوانید:  مهاجرت کارآفرینی کانادا

دانشجویان بعد از اینکه فارغ التحصیل می‌شوند دارای چندین گزینه هستند:

  1. گرفتن مجوز کار پس از پایان تحصیلات
  2. گرفتن مجوز کار در حین تحصیل
  3. گرفتن ویزای کار برای همسر فرد دانشجو در کشور کانادا
  4. تقاضای دادن برای گرفتن اقامت دائم کانادا از پروگرام گواهینامه استانی:
    دانشجویان که در مقاطع فوق لیسانس و دکتری استان‌های کانادا مشغول هستند، می‌توانند بعد از پایان تحصیلات تقاضای گواهی از استان محل تحصیل کرده که این امر به پروسه دریافت اقامت بسیار کمک می‌کند.
  5. تقاضای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پروگرام اکسپرس اینتری:
    تجربه تحصیل در کشور کانادا می‌تواند به شخص متقاضی ۱۵ الی ۳۰ امتیاز بدهد و تجربه کار شخص هم میتواند ۷۰ امتیاز برای وی داشته باشد و در صورت متاهل بودن، سابقه تحصیل و کار و مدرک زبان هم می‌تواند کمک شایانی به فرد کند و شخص با پیدا کردن کار زیر نظر کارفرمای کانادایی هم می‌تواند جدول امتیازات خود را بالا ببرد.

 

با توجه به قوانین آسان مهاجرتی کشور کانادا که در سال‌های اخیر در امر مهاجرت تحصیلی و ویزای تحصیلی کانادا وضع شده است.

امروزه بسیاری از اشخاص متقاضی ادامه تحصیل در مدارس کانادا و‌ کالج‌های کانادا و دانشگاه‌های کانادا هستند.

بکی از دلایلی که افراد، کشور کانادا را به عنوان مقصد تحصیلی انتخاب می‌کنند کیفیت بالای مدارس و دانشگاه‌های کانادا می‌باشد، که به لحاظ سیستم آموزش و پرورش دارای سیستمی با سطح آموزشی بالا و‌ صاحب سبک نسبت به سایر کشور‌های دیگر می‌باشد.

مدارس کانادا و دانشگاه‌های کانادا به خاطر اینکه دارای اعتبار جهانی و رنکینگ‌های بالای جهانی دارند و از جمله شهریه مناسب آنها نسبت به سایر کشورهای پیشرفته خواهان بسیار زیادی دارند.

کشور کانادا از لحاظ جغرافیایی در شمال قاره آمریکا واقع شده است و بعد از کشور روسیه دومین کشور پهناور دنیا می‌باشد ولی در مقایسه با وسعت بسیار زیادی که دارد جمعیت بسیار کمی را دارا می‌باشد.

به خاطر اینکه موسسات آموزشی کانادا و دانشگاه‌های کانادا دارای سطح بالای آموزشی و علمی هستند همه ساله از سراسر دنیا دانشجویان بسیار متقاضی اخذ ویزای تحصیلی کانادا می‌باشند و از همه مهم‌تر دانشجویان بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه های کانادا در صورتی که تمایل داشته باشند می‌توانند اقامت کانادا را بگیرند و می‌توانند بعد از تحصیل، در کشور کانادا زندگی کنند.

طبق مطالبی که در بالا آمد کسانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا هستند و‌ خواهان اخذ ویزا تحصیلی کانادا هستند این شانس را دارند که بتوانند اقامت کانادا را برای خودشان فراهم کنند.

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که قصد مهاجرت به کانادا را دارید می توانند از طریق ادامه تحصیل در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا شرایط اقامت کانادا را برای خود فراهم سازید.

بیشتر بخوانید:  ویزای کار کانادا از طریق معاهده تجارت

شما می توانید توسط وکلای مجرب ما در سازمان مهاجرتی کانادایی زرین شرایط مهاجرت و اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل در کانادا را فراهم سازید .

طبق آمارهایی که سازمان ملل هر ساله در اختیار رسانه‌ها می گذارد کشور کانادا یکی از برترین کشورها در زمینه بورسیه تحصیلی به دانشجویان می‌باشد، به طوری که در مقطع دکتری در بیشتر رشته‌ها به دانشجویانی که شرایط تحصیلی خوبی داشته باشند را به آنها فاند می‌دهد و‌ دانشجویان می‌توانند از این امتیاز بزرگ استفاده کنند، اما ذکر این نکته واجب است که برای اخذ فول فاند در مقطع دکتری در کانادا افراد متقاضی برای آنکه بتوانند از مزایای فاند استفاده کنند باید دارای شرایط ویژه‌ای باشند که شامل موارد زیر است:

۱- فرد متقاضی ویزای تحصیلی در کانادا ‌باید مقطع کارشناسی ارشد را در یکی از دانشگاه‌های معتبر تحصیل کرده باشد.

۲- فرد متقاضی ویزای تحصیلی در کانادا باید سطح زبان بالایی داشته باشد و دارای آیلتس حداقل ۷ باشد.

۳- فرد متقاضی باید معدلی بالا در دوران کارشناسی ارشد داشته باشد.

و اگر این شرایط را داشته باشید می‌توانید با اساتید دانشگاه‌ها در ارتباط باشید و در صورت تایید استاد شما می‌توانید از دانشگاه فاند گرفته و شرایط تحصیل رایگان در کانادا را برای خود فراهم کنید.

متقاضیانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا شوند می‌توانند از شرایط تحصیل رایگان در کانادا برخوردار شوند.

از شهر‌های مهم کشور کانادا می‌توان از شهرهای تورنتو، ونکوور، کلگری، ادمونتون، مونترال و اوتاوا نام برد. البته راه های مهاجرت به کانادا از روشهای دیگری هم مانند اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای کار در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا صورت می‌گیرد.

، شرایط تحصیل در کانادا ، مهاجرت کانادا ، سازمان مهاجرتی زرین ، زرین کانادا ، مدارک لازم برای پذیرش و ویزای کانادا ، سام قاضی مراد ، دکتر افشین یزدانی ، مریم ربانی ، دفتر وکیل کانادایی مهاجرت در تهران و تورنتو ، ارزشیابی مدارک تحصیلی در کانادا ، اکسپرس انتری ، قوانین تابعیت کانادا ، ویزای مولتیپل ، قوانین مهاجرت کانادا ، مهاجرت کارآفرینی کانادا ، مهاجرت کانادا ، قانون تابعیت کانادا ، وکیل مهاجرت کانادا ، اخذ ویزای کانادا ، ویزای مولتی ، ویزاهای غیر مهاجرتی ، ویزاهای غیر مهاجرتی ، ویزای توریستی ، مهاجرت آسان به کانادا ، ویزای مولتیپل ، بهترین وکیل مهاجرت ، اکسپرس اینتری ، مدارک لازم برای پذیرش و ویزای کانادا ، اخذ اقامت کانادا ، ویزای کانادا ، تحصیل در کانادا ، موسسه مهاجرت ، وکیل مهاجرت و پناهندگی ، ویزاهای غیر مهاجرت

0/5 (0 نظر)
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر

ویزای کار کانادا از طریق معاهده تجارت

نیکناز قاجار
۱۲ مهر ۱۳۹۷

ویزای کار برای مدیران شرکت‌ها

نیکناز قاجار
۲۰ شهریور ۱۳۹۹

ویزای توریستی کانادا

نیکناز قاجار
۱۱ مهر ۱۳۹۹

پرسش و پاسخ ها اخیر


پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹