Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

اقامت کانادا Permanent Residence Canada

خانه » مهاجرت کانادا » اقامت کانادا Permanent Residence Canada
blank
مهاجرت کانادا نیکناز قاجار ۰۱ مهر ۱۳۹۹

توضیحاتی درباره اقامت دائم کشور کانادا

کشور کانادا دارای وسعت زیاد و تراکم جمعیت بسیار کمی نسبت به وسعتش است.

همین امر سبب شده تا سالانه مهاجران زیادی قصد سفر به این کشور و دریافت اقامت آن را داشته باشند.

انواع اقامت کانادا در دو دسته اصلی موقت و دائم خلاصه می شوند که به اقامت دائم به اختصار PR نیز گفته می شود.

در این مقاله با ۸ روش محبوب و برتر کسب اقامت کشور کانادا برای شما صحبت می کنیم که می توانید در صورت داشتن شرایط هر یک از این روش ها برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور اقدام نمایید.

لازم به ذکر است در پایان هر روش لینک مقاله آن گنجانده شده که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر    می توانید از آن ها استفاده نمایید.

در ضمن برای کسب اطلاع از اینکه شرایط شما برای کدام یک از روش های زیر مناسب است می توانید فرم ارزیابی رایگان ما را نیز تکمیل نمایید.

 

۸ تا از محبوبت ترین روش های دریافت اقامت دائم کانادا

اقامت کانادا از طریق استارت آپ

استارت آپ یکی از برنامه های جدید اداره مهاجرت کانادا برای پذیرش مهاجران است که شرایط        فوق العاده ای دارد.

برخی از این شرایط شامل دریافت اقامت دائم برای خود و کل اعضای خانواده پس از ورود به خاک کانادا و همچنین دریافت حمایت مالی از موسسات معتبر کانادایی بمنظور راه اندازی کسب و کار شخص است.

گرفتن اقامت دائم کانادا از این طریق در کنار مزایای بسیاری که دارد نیازمند پیش نیازهایی نیز هست:

از جمله این پیش نیاز ها باید به اصلی ترین نکته که داشتن یک ایده خلاقانه تجاری است اشاره کرد.

ایده ای که به واسطه آن بتوان در جهت پیشبرد شرایط اقتصادی و یا حل مشکلات اجتماعی کشور کانادا عمل کرد.

این ایده در صورت تایید از طرف کشور کانادا نیازمند دریافت حمایت مالی از یکی از ۳ سازمان مشخص شده در کانادا می باشد. این سازمان ها Venture capital funds ،Angel investor groups و business incubator نام دارند که هرکدام حاضر به سرمایه گذاری مبلغ خاصی (با توجه به پتانسیل رشد ایده شما) بر روی ایده و بیزنس پلن شما می باشند.

بعد از دریافت حمایت مالی و پس از آن نامه حمایتی (letter of support) از یکی از موسسات یاد شده، تقریبا اکثر مراحل دریافت این ویزا طی می شود.

البته پیش نیاز های دیگری از جمله داشتن مدرک تحصیلی و یا مدرک زبان نیز در این برنامه ضروری است و شخص موظف به اثبات تمکن مالی برای گذراندن زندگی خود و خانواده اش در کانادا می باشد.

از بهترین مزایای این برنامه باید به این نکته اشاره کرد که متقاضی تا ۶ ماه فرصت دارد که کسب و کار خود را راه اندازی نماید که در نهایت این امر به کسب درآمد از این طریق منجر می شود.

توجه داشته باشید ایده ای که از طریق آن بتوان ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کرد از جهات مختلف مورد بررسی قرار می گیرد و قطعا پتانسیل بالایی برای رشد و کسب درآمد خواهد داشت.

پروسه دریافت ویزا در این روش معمولا چیزی در حدود ۱۲ تا ۱۶ ماه زمان خواهد برد که نسبت به سایر برنامه های مهاجرتی زمان مناسبی تلقی می شود.

شما موظف هستید برای تکمیل پرونده مدارکی همچون تاییدیه آزمایشات پزشکی برای خود و اعضای خانواده و همچنین مدارکی مبنی بر عدم سو پیشینه را نیز دریافت و در پرونده خود بگنجانید.

اقامت کانادا از طریق ثبت شعبه

یکی دیگر از روش های دریافت اقامت کانادا، ایجاد شعبه در این کشور می باشد. ایجاد شعبه در کانادا نیازمند شرایط و الزاماتی می باشد که در صورت عبور از  آن ها می توانید در کشوری امن و دارای اقتصادی پایدار، کسب و کار خود را گسترش دهید.

ابتدا به اسناد و مدارک مورد نیاز برای شروع این برنامه مهاجرتی می پردازیم:

 1. اطلاعاتی در مورد شرکت اصلی (مانند آدرس آن)
 2. شماره ثبت نام  (توسط مقامات کانادایی به شعبه اختصاص داده می شود)
 3. آدرس ثبت شده شعبه کانادا در یکی از استان های این کشور

برخی از الزامات دیگر این برنامه:

 • پرداخت مالیات و سابقه مدیریت (حداقل ۲ سال) برای آن بیزنس

امضای تعهد نامه کتبی مبنی بر اینکه یک شرکت فعال کانادایی، در یک آدرس و‌ مکان مشخص شده، احداث کرده و مدت زمان دقیق آنرا تعیین می کند و حداقل یک کارمند تمام وقت کانادایی را که از اعضای خانواده خود نباشد استخدام می نماید.

همچنین موظف به متقاعد کردن دولت کانادا مبنی بر اینکه تعهدات خود را حداکثر در مدت زمان ۳ سال انجام  خواهد داد و در صورتی که در این مدت تخلف کند این ویزا باطل می‌شود ، خواهد بود.

یک نکته دیگر در این برنامه مهاجرتی وجود دارد که هزینه های احداث شعبه و یا نمایندگی در کشور کانادا کمی بالاست.

شرایط استان های مختلف کانادا نیز برای ثبت شعبه باهم متفاوت است. برخی استان ها دارای شرایط مناسب تر و بهتر و برخی دیگر از شرایط سخت تری در این پروسه برخوردارند. پس راجع به استانی که قصد تاسیس شعبه در آن را دارید حتما تحقیق نمایید.

(استان های کشور کانادا نیز شامل: آلبرتا ، اونتاریو ، بریتیش کلمبیا ، کبک ، نیوفاندلند، نوواسکوشیا، مانیتوبا ، جزیره پرینس ادوارد ، نیوبرانزویک و ساسکاچوان می شوند.)

از جمله بهترین مزیت های این برنامه می توان به مسئولیت های محدود ، فرصت های برنامه ریزی عالی و مزیت های مالیاتی آن اشاره کرد که بسیاری از افراد را به سوی راه اندازی یک کسب و کار در کانادا ترغیب می کنند .

و همانطور که گفته شد شرایط اقتصادی مناسب و پایدار کشور کانادا قطعا منجر به رشد و توسعه کسب و کار شما در صورت تاسیس شعبه کانادا می شود اما متاسفانه هزینه های این فرآیند پایین نخواهد بود.

اقامت کانادا از طریق اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری از محبوب ترین روش های کسب اقامت و مهاجرت به کاناداست. در این روش افراد متخصص با ثبت پروفایل خود در صورت کسب امتیازات لازم (با توجه به شرایط مختلف) در استخر اکسپرس اینتری قرار می گیرند و هر ساله با قرعه کشی شانس دریافت ویزا و دعوتنامه از کشور کانادا را خواهند داشت.

منظور از کسب امتیاز این است که اداره مهاجرت کانادا حداقل امتیازاتی را برای شرایط مختلفی تعیین کرده است که در صورت رسیدن امتیازات شخص متقاضی به حد نصاب، امکان حضور وی در این برنامه فراهم می شود.

البته هر چقدر امتیاز شخص بالاتر باشد، احتمال پذیرش او نیز افزایش می یابد.

براى ورود به اکسپرس اینتری و بالاخص دریافت دعوتنامه از اداره مهاجرت کانادا ، متقاضى مى‌بایست واجد شرایط ذیل باشد:

 1. سن کمتر از سى سال
 2. میزان تحصیلات حداقل لیسانس
 3. داشتن گواهى آیلتس جنرال یا  ۶
 4. حداقل یکسال تجربه شغلى تمام وقت مرتبط با رشته تحصیلى
 5. داشتن توانایى مالى جهت تامین هزینه های شخصى

شایان توجه است که، دارندگان مدرک تحصیلى و یا سابقه کار در کانادا مى توانند امتیاز قابل توجهى کسب نمایند که امکان اخذ دعوتنامه را براى آنها میسر مى‌سازد.

اکسپرس اینتری دارای دو مرحله می باشد:

 1. ورود به سیستم اکسپرس اینتری به عنوان فدرال اسکیلد ورکر. (کسانی که حداقل ۶۷ امتیاز دارند)
 2. به دست آوردن امتیاز بالاتر از ۴۰۰ در اکسپرس اینتری بمنظور دریافت اجازه ثبت پرونده اقامت دائم که برای دریافت اجازه یا دعوتنامه از اداره مهاجرت کانادا برای ثبت این نوع پرونده، متقاضى مى بایست واجد شرایط ذیل باشد تا امتیاز او بالاتر از ۴۰۰ باشد.

نکته: توصیه می شود که متخصصان با ویزای تحصیلی وارد کانادا شوند تا بتوانند شانس خود را برای اخذ اقامت دائم کانادا را افزایش دهند.

بر اساس آخرین سرى دعوتنامه‌هاى صادره در ماه ژانویه جهت اقامت دائم کانادا از طریق فدرال اسکیلد ورکر و سایر گروه هاى مهاجرتى تخصصى، حداقل امتیاز لازم برای دریافت دعوتنامه به شکل قابل توجهى کاهش یافته است که منجر به پذیرش بیش از سه هزار نفر از دارندگان امتیاز ۴۴٠ شده است تا بتوانند براى اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

 
اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی

کانادا دارای دانشگاه های بسیار معتبر و با رنکینگ بالا می باشد که همین امر سبب شده عده زیادی از سر تا سر دنیا خواهان ادامه تحصیل در این کشور باشند.

یکی دیگر از مواردی که منجر به افزایش تقاضای تحصیل در دانشگاه‌های کانادا شده شهریه مناسب این دانشگاه ها نسبت به سایر کشور‌های انگلیسی زبان مانند ایالات متحده و استرالیا و انگلستان و همچنین امکان اخذ اقامت کانادا بعدا از تحصیل، می باشد.

کیفیت دانشگاه‌ها در کشور کانادا بسیار بالا است و در زمینه سطح علمی و آموزشی، نسبت به سایر کشورها صاحب سبک‌ است.

همچنین در مورد پذیرش دانشگاه های کانادا باید گفت که هم اکنون بیش از ۱۴۰ هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل هستند.

کشور کانادا دارای ۲۷ دانشگاه معروف است که تعداد ۴ دانشگاه آن در لیست ۵۰ دانشگاه برتر و ۱۴ دانشگاه آن در لیست ۳۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار دارند.

علاوه بر دلایل بالا، امکان اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا وجود دارد و‌با اخذ ویزا تحصیلی کانادا و گرفتن فاند از دانشگاه های کانادا شرایط تحصیل رایگان در این کشور فراهم می شود.

با توجه به قوانین مهاجرتی در کشور کانادا دانشجویان می‌توانند، بعد از فارغ التحصیل شدن در دانشگاه‌های کانادا  اقامت دائم کانادا را اخذ کنند. بدین صورت که بعد از اینکه دانشجو‌ فارغ التحصیل شد، دولت به فرد دانشجو ویزای کار در کانادا را داده و بعد از اخذ ویزای کار و پیدا کردن کار مناسب، به فرد اقامت کانادا داده می شود.

همچنین

یکی از شرایط پذیرش دانشجو در کانادا معدل و‌ ریز نمرات سال آخر دبیرستان است، در صورتی که دانش آموز دارای نمرات بالایی باشد می‌تواند در دانشگاه پذیرش بگیرد و در غیر این صورت باید به کالج برود.

متقاضیان این نوع ویزا به مدرک معتبر زبان نیز نیاز دارند که در صورت عدم ارائه مدرک معتبر (مانند آیلتس) موظف به گذراندن یک دوره زبان در کالج می باشند.

اقامت کانادا از طریق خود اشتغالی

یکی از راه‌های دریافت اقامت کانادا، برنامه خوداشتغالی می باشد. کار در کانادا با این ویزا از روش های پرطرفدار برای مهاجرت به کانادا است در نتیجه انتخاب تعداد زیادی از مهاجران نیز خواهد بود. مشاغل خوداشتغالی شامل موارد متنوعی هستند. در ادامه بیشتر با پیش نیاز ها و ملزومات این برنامه مهاجرتی آشنا می شویم:

 

ویزای خوداشتغالی به افراد این اجازه را می‌دهد که اقامت کانادا را به صورت دائم به عنوان خوداشتغال کسب نمایند.  اگر مایل به مهاجرت به کانادا از این روش هستید باید شرایطی را داشته باشید:

شرایطی مانند داشتن سابقه کار مرتبط و یا تمایل به خود اشتغال ماندن در کانادا که به صورت کلی بیان می شوند اما برای هر گروه از افراد (مانند ورزشکاران یا هنرمندان) پیش نیاز های دیگری نیز به وجود می آیند.

برخی از مشاغلی که می توان در صورت دارا بودن شرایط و پیش نیاز ها از طریق آن ها اقدام به دریافت ویزای خود اشتغالی کانادا کرد عبارتند از:

 • نویسندگان تالیف گران
 • هنرمندان خلاق در زمینه های خاص
 • موسیقی دانان زبده
 • نقاشان ماهر
 • مجسمه سازی و هنرهای تجسمی
 • متخصص در امور فنی تصاویر متحرک
 • صنایع دستی
 • طراحان خلاق
 • ورزشکاران حرفه ای و دارای مدارک قهرمانی

نکته: در گذشته کشاورزان با سابقه مدیریت مزرعه نیز می توانستند از این طریق اقدام کنند اما از مارچ ۲۰۱۸ متاسفانه اداره مهاجرت کانادا دیگر اقدام به پذیرش اینگونه پرونده ها در زمینه خود اشتغالی نمی کند.

پیش نیازهای این برنامه شامل موارد تمکن مالی، سابقه فعالیت در تخصص مورد نظر (حداقل دو سال در ۵ سال اخیر) و همچنین مواردی چون سن و تحصیلات می باشد که دارای امتیازاتی هستند.

بعنوان توضیح بیشتر باید گفت منظور از داشتن تمکن مالی این است که شما اثبات نمایید توانایی مالی کافی جهت راه اندازی کسب و کار خود و همچنین توانایی حمایت از خود (و خانواده خود) را دارید.

در مورد امتیاز بندی ها نیز این نکته را بدانید که تحصیلات، سن، دانش زبانی، تجربه کاری مرتبط و … هرکدام دارای امتیازاتی هستند که در صورت کسب امتیاز بالاتر، امکان دریافت ویزای خود اشتغالی شخص متقاضی نیز افزایش می یابد.

اقامت کانادا از طریق کار آفرینی

اگر شخصی هستید که دارای سابقه مدیریت و یا راه اندازی یک کسب و کار در ایران می باشید و همچنین سرمایه مناسب برای ایجاد آن را در کانادا دارا هستید، این روش مهاجرتی بسیار مناسب شما خواهد بود. کشور کانادا به دنبال جذب کارآفرینانیست که توانایی راه اندازی شرکت های خلاق را داشته که می ‌توانند شغل نیز ایجاد کنند.

کارآفرینان افرادی هستند که با بهره گیری درست و هدفمند از استعداد و خلاقیت خود، به پیشرفت دنیای اطراف کمک می‌کنند.حضور کارآفرینان در هر جامعه‌ای ارزشمند است.

در سال‌های اخیر یکی از طرح‌های جذب نیروی های مهاجر که توسط کشورهای مختلف به ویژه کانادا اجرا شده است، پذیرش نیروهای مستعد و کارآفرین است. ایالات مختلف کانادا استقبال خوبی از ایده‌های کارآفرینی می‌کنند و امتیازات مناسب و ویژه‌ای در اختیار صاحبان این ایده‌ها قرار می‌دهند.

برای دریافت ویزای کارآفرینی در کانادا باید از حداقل فاکتورهای تعیین شده توسط اداره مهاجرت این کشور برخوردار باشید که شامل مواردی از جمله موارد زیر می شوند:

برخوردار بودن از طرح تجاری جامع و قابل ارائه
داشتن مدرک زبان معتبر
تمکن مالی برای زندگی در کانادا تا زمان راه اندازی بیزینس و کسب درآمد از آن

همچنین توجه داشته باشید کشور که هر استان و ایالت کانادا با توجه به شرایط اقتصادی و منابع موجود، الزامات خاص خود را برای این نوع برنامه مهاجرت دارد و بسته به نیاز خود اقدام به دریافت نیروی مهاجر از روش کار آفرینی می نماید.

و مهمترین نکته این است که از طریق ویزای کار آفرینی می توان اقامت دائم کشور کانادا را بدست آورد.

اقامت کانادا از طریق خویشاوندی

برای اینکه کسی واجد شرایط این برنامه مهاجرتی باشد حتما می بایست یکی از اعضای درجه یک خانواده اش ساکن کشور کانادا باشد.

زمانی که می‌خواهید درخواست مهاجرت از طریق این برنامه را داشته باشید باید فرد کانادایی (اسپانسر) و فرد متقاضی (اسپانسر شونده) شرایط لازم جهت تشکیل پرونده را داشته باشند.

این برنامه به دو‌ گروه تقسیم میشود:

 • مهاجرت همسر و فرزندان
 • مهاجرت سایر بستگان 

همسر و همچنین فرزندان شما می‌توانند برای کسب اقامت دائم کانادا از این روش اقدام کنند.

شما می‌توانید به عنوان اسپانسر اصلی پرونده برای همسر و فرزندانتان که در کانادا نیستند اقدام کرده و باید توانایی لازم برای اثبات تمکن مالی بمنظور سرپرستی خانواده خود را داشته و بتوانید مخارج زندگی آنها را تامین کنید.

سایر اعضای خانواده نیز که می توانند از این طریق اقدام به مهاجرت به کانادا نمایند شامل:

 • پدر و مادر
 • پدر‌بزرگ و مادر‌بزرگ
 • خواهران و برادران و یا فرزندان آنها

شخص اسپانسر می‌تواند برای افراد یاد شده فوق اقدام کرده و با ارائه مدارک مالی و شغلی بتواند ثابت کند اسپانسر خوبی برای این افراد می باشد. اما برای اینکه شخص بتواند اسپانسر همسر یا فرزند خود برای اقامت دائم شود، باید شرایط زیر را نیز دارا باشد:

ابتدا باید ثابت شود که یک رابطه خانوادگی بین فرد اسپانسر کننده و اسپانسر شونده وجود دارد.

فرد متقاضی و فرد تحت تکلف باید در ابتدا یک توافقنامه مبنی بر این که فرد اسپانسر کننده باید حمایت‌های مالی لازم را برای شخص اسپانسر شونده انجام دهد، را به امضا برسانند.

و البته به استثنا فرزندان زیر ۲۲ سال، که نیازی به امضا این توافقنامه ندارند.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

کانادا یکی از بهترین  و بزرگ ترین کشورهای صنعتی دنیا به شمار می رود که به دلیل داشتن برنامه سرمایه گذاری مناسب (در استان کبک)، امنیت، کیفیت زندگی، شرایط اقتصادی پایدار و مالیات های کم، به مقصدی ایده آل و بسیار مناسب برای متقاضیان مهاجرت تبدیل شده است.

نکته جالب اینجاست که الگوهای اقتصادی کشور کانادا، بسیار نزدیک به کشور آمریکا بوده و همین الگوها کانادا را به یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان تبدیل کرده است

ویزای سرمایه گذاری کانادا به دو دلیل دارای اهمیتی بالا می باشد، اول اینکه علاقه مندان نیازی به نمره زبان بالا و یا مدرک دانشگاهی ندارند و دلیل دوم این می باشد که برای دریافت این نوع ویزا، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد.

همچنین دیگر نکته مربوط به صنعت کشور کانادا این می باشد که، این کشور از لحاظ تولیدات داخلی در میان ده کشور مهم جهان طبقه قرار دارد. همچنین این کشور برنامه های بسیاری را از روش سرمایه گذاری برای برای علاقه مندان مهاجرت به کانادا راه اندازی کرده است.

بهتر است بدانید که هرساله حدود ۶۰۰ نفر واجد شرایط سرمایه گذاری در این کشور، به استان کبک دعوت می شوند که فقط تا ماه ژوئن فرصت دارند تا درخواست خود را تکمیل و ارسال کنند.

علاوه بر موارد یاد شده، سابقه کاری در این زمینه اهمیت بالایی دارد و فرد متقاضی می بایست حداقل مدت دو سال را سهامدار شرکتی بوده باشد و یا سابقه مدیریت در یک شرکتی معتبر را داشته باشد.

البته متاسفانه در حال حاضر این پروگرم مهاجرتی برای ایرانیهای عزیز بسته است و به محض بازگشایی این برنامه حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

ویدیو و پادکست آموزشی در راستای اقامت و اقامت دائم کانادا

در ویدئو و پادکست زیر می توانید از کلیه نکات و موضوعات لازم راجع به کسب اقامت کانادا آگاه شوید.

تیم زرین کانادا تلاش کرده تمامی مسائل، مشکلات و همچنین سوالاتی که در ذهن مهاجران عزیز شکل می گیرید را پاسخ داده و اطلاعات کافی را در این زمینه به آن ها القا نماید.

توجه داشته باشید در صورت بروز هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره شما می توانید در انتهای همین مقاله موضوع مورد نظر را مطرح نمایید تا پس از بررسی های لازم، سریعا پاسخ خود را توسط کارشناسان ما دریافت کنید.

پرتکرار ترین سوالات در خصوص اقامت کانادا و اقامت دائم کانادا

خیر داشتن نامه حمایتی (Letter of Support) یکی از ضروری ترین مراحل دریافت ویزای استارت آپ کانادا است اما برای دریافت اقامت دائم از این طریق شرایط دیگری نیز برای صدور ویزا از طرف آفیسر نیاز است.

 

 

فرزندان زیر ۲۳ سال (در صورتیکه هنوز ازدواج نکرده باشند) در تمامی روش های مهاجرت به کانادا می توانند زیرمجموعه والدین خود شده و اقامت این کشور را کسب نمایند.

 

 

بله از مهمترین شرط های دریافت ویزای کار آفرینی کانادا این است که شخص متقاضی حداقل ۲سال در ۵ سال گذشته سابقه مدیریت داشته باشد.

 

 

بله این پروگرم نیز همانند اکثر روش های مهاجرت به کانادا نیازمند داشتن مدرک زبان آیلتس می باشد. مدرک مورد نیاز برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا نیز حداقل باید ۵ جنرال باشد.

 

 

خیر گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه ها یا کالج های کانادا تنها یکی از شرط های اصلی دریافت ویزای تحصیلی در کنار شروط دیگری همچون نداشتن فاصله بین تحصیل، دارا بودن مدرک زبان مورد نیاز، اثبات انگیره شخص متقاضی برای بازگشت به کشور مبدا بعد از فارغ التحصیلی و داشتن تمکن مالی نیز نیاز است.

 

 

کمک گرفتن از وکیل مهاجرت علاوه بر داشتن مزایای بیشتر نسبت به مشاور (مانند اطلاع از آخرین جزییات و قوانین مهاجرت، امکان دفاع از پرونده متقاضی در دادگاه در صورت ریجکتی و آشنایی با شرایط دادگاه های کانادا) برای شخص متقاضی مهاجرت نیز ریسک کمتری در پروسه دریافت ویزا دارد.

 

 

 

 

4.9/5 (14 نظر)
blank
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها
blank

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

28 پاسخ به “اقامت کانادا Permanent Residence Canada”

 1. blank علی شریفات گفت:

  آیا ریجکتی ویزای مولتی (به علت نسبت فامیلی در کشور مبدا و کانادا و سابقه سفر کم و مشخص نبودن هدف از سفر توریستی برای آفیسر) تاثیری در اقدام برای مهاجرت از روش های قانونی موجود دارد؟

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   هر ریجکتی از کشور کانادا امتیاز منفی حساب میشود
   اما در صورتی که دلیل ریجکتی شما برای اداره مهاجرت کانادا توجیه منطقی گردد آن موقع می توان گفت شانس گرفتن اخذ اقامت کانادا را خواهید داشت

 2. blank حسین اخدری گفت:

  خیلی ممنون و ی سوالی که داشتم مجموعه شما تو حوزه اقامت کار میکنید

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   با تشکر از شما بابت کامنتون
   بله سازمان وکالتی زرین کانادا در حوزه اقامت کانادا و اقامت دائم کانادا در خدمت شما دوست عزیز هست
   درصورت نیاز می توانید در روز های کاری با تماس با شماره 02172819 تمامی سوالات خود را به صورت رایگان از مجموعه بپرسید
   با تشکر ازشما

 3. blank دکتر مجید کلانتر گفت:

  با سلام
  بنده استاد دانشگاه هستم و بیش از 20 سال سابقه دارم. دارای دکتری مهندسی کشاورزی هستم. تعداد زیادی مقالات و کتاب و تحقیق و … دارم. صاحب چند ایده برای راه اندازی کسب و کار نیز می باشم. فرزندانم دانشجو بوده و برای کل خانواده تقاضای اقامت دایم کانادا دارم. می خواستم ببینم که شرایط و پیش نیازهای لازم برای اقامت من و خانواده ام در کانادا چیست؟ و چه اقداماتی باید انجام دهم.
  با تشکر

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   جناب دکتر مجید کلانتر عزیز
   طبق شرایطه گفته شده
   بهترین روش برای مهاجرت شما به کانادا با توجه به شرایط گفته شده
   شما می توانید از طریق پروگرم استارت آپ اقدام نمایید

   جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
   https://zbsvisacanada.com/canada-startup-visa/

   در صورت نیاز با شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹ تماس حاصل فرمایید

 4. blank دختر صحرا گفت:

  حیف که شرایط نداشتم ولی داشتم با شما حتما کار میکردم

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   سلام
   شما می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تیم ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهد.
   شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸
   و پنج شنبه ها هم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ درخدمت شما دوست عزیز هستیم
   شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹

 5. blank تیک تاک گفت:

  واقعا مجموعه خیلی خوبی دارین
  دمتون گرم

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   ممنونم از شما
   امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   سلام
   شما می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تیم ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهد.
   شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸
   و پنج شنبه ها هم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ درخدمت شما دوست عزیز هستیم
   شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹

 6. blank متین گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده دارای مدرک فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل، ۲۹ سال سن دارم. ۳ سال سابقه کار شرکتی مربوط به رشته. یک دوره کاراموزی تدوین قانون در مجلس و چندین سال سابقه کار در تدریس زبان انگلیسی دارم.
  سوال بنده این هست که ایا از طریق skilled workers میتونم اقدام کنم؟ شانسی دارم برای رشته و کار مرتبط کاری پیدا کنم؟

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   شرایط شما برای موفق شدن در سیستم اکسپرس اینتری بسیار بالا می باشد
   از طریق مهاجرت اکسپرس اینتری می توانید اقامت دائم کانادا را کسب کنید
   با ما درتماس باشید
   شماره تماس :۰۲۱۷۲۸۱۹

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   سلام
   شما می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تیم ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهد.
   شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸
   و پنج شنبه ها هم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ درخدمت شما دوست عزیز هستیم
   شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹

 7. blank سعید گفت:

  جتالب بود استفاده کردم.ممنون

 8. blank صمد خسروانی گفت:

  درود
  من میخوام اگه بشه واسه ادامه تحصیل دخترم که ده سال داره اقدام کنم نظر شما وشرایط به چه صورت هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  • blank نیکناز قاجار گفت:

   سلام
   شما می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تیم ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهد.
   شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸
   و پنج شنبه ها هم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ درخدمت شما دوست عزیز هستیم
   شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹

 9. blank ایمان گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده دارای مدرک ارشد مهندسی نفت با ۵ سال سابقه کار رسمی درشرکت ملی نفت ایران دارم خواستم بدونم ایا شرایطی وجود داره برای ویزا اقدام کنم؟

 10. blank نمازی گفت:

  مطالبتون بسیار عالیه و ممنونم ازتون اما یه سوال برام پیش اومده اینکه شهروندی با اقامت دایم چه فرقی دارد؟؟؟؟

 11. blank علي صبا گفت:

  سلام
  برای ویزای مهاجرتی از طریق استارت آپ میخواستم اقدام کنم.
  یک تیم چهار نفره هستیم و همگی مدارک لیسانس تا دکترا در رشته عمران داریم. فقط سن افراد گروه 48 و 56 و 58 سال است.
  آیا سن بالا تاثیری در گرفتن لتر آو ساپورت یا مرحله صدور ویزای پی آر توسط اداره مهجرت کانادا دارد یا خیر؟

  • blank علیرضا گفت:

   سلام دوست عزیز خیر سن مساله خیلی مهمی در این پروگرم نیست اما شرایط دیگری نیاز هست. شما می تونید یا با ما تماس بگیرید و از مشاوره بهره مند شوید یا فرم مربوطه را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

 12. blank حسین باصری گفت:

  با سلام و احترام
  اینجانب حسین باصری متولد 1362 مهندس عمران دارای 10 سال سابقه هستم و آیتلس 5 دارم و می خواستم از طریق job offer مهاجرت به کانادا کنم و 300 میلیون تومان دارم لطفا من رو راهنمایی کنید ممنون از حسن توجه‌ تان
  همسرم آیتلس 5. 5 دارند

  • blank علیرضا گفت:

   سلام دوست عزیز حقیقتا شما به سرمایه به مراتب بیشتری نیاز دارید و آیلتس ۵ هم کافی نیست. لطفا فرم مربوطه را پر کنید تا باقی اطلاعات شما بررسی شود

 13. blank علیرضا گفت:

  من یه ایده استارت آپ دارم و قصد مهاجرت دارم می خواستم بدونم مجموعه شما چه خدماتی می تونه به من بده برای اینکه تو این شرایط کرونا بتونم مهاجرت کنم؟

 14. blank زهرا حسین زاده گفت:

  شرایط اقامت دائم کانادا از طریق استارت اپ را میشه توضیح بدید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

blank

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

نیکناز قاجار
۲۰ شهریور ۱۳۹۸

سامانه بررسی آنلاین شرایط مهاجرت

ما بر حسب شرایط شما بهترین روش مهاجرت به کانادا را ارئه می دهیم در کمتر از یک دقیقه


دریافت رایگان شرایط مهاجرت

پرسش و پاسخ ها اخیر

پاسخگویی رایگان به سوالات شما

تیم ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستیم در کمترین زمان ممکن


این فرصت را از دست ندهید 🙂


ارسال سوال در سامانه سوالات


پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹