ایران،نیاوران 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×

برنامه توانمندسازی دانشجویان بین المللی در کانادا

خانه » مقالات » برنامه توانمندسازی دانشجویان بین المللی در کانادا
مقالات نیکناز قاجار 18 اکتبر 2018

 

دانشجویان خارجی که به علت شرایطی خارج از کنترلشان در تامین هزینه‌های روزمره‌شان در کانادا به مشکل برخورده‌اند. و از کمک هزینه تحصیل و اقامت از سوی سازمان‌های آکادمیک بهره نمی‌برند، در بعضی موارد کار کردن تنها راه موجود برای حل مشکلات اقتصادی می‌باشد.

ماده 208 قوانین حفاظتی مهاجران و پناهجویان، موقعیتی برای دانشجویان فراهم می‌کند تا بر این مشکلات فائق آیند، به شرطی که مطابق ماده (R186(f آنها واجد شرایط شوند.

شایستگی لازم برای انتخاب

هر مورد را باید بر اساس ملاک‌های خودش سنجید. بعضی موارد مانند جنگ، مشکلات در کشور مبدا، فروپاشی نظام بانکی بسیار واضح هستند، در حالی که دیگران در مصاحبه ای که معمولا با یک افسر مهاجرت انجام می‌شود باید دلایل کافی ارائه کنند.

افراد دارای اقامت موقت

این مورد مخصوص افرادی است که دارای اقامت موقت کانادا هستند. اگر فرد مورد نظر برای حداقل 6 ماه یا بیشتر در کانادا ساکن باشد، و از منابع مالی لازم برای تامین نیازهای مالی‌اش برخوردار نباشد، ممکن است به آنها مجوز کار داده شود.

مواردی که هنوز منتظر دریافت مجوز اقامت هستند، مسئولین نیاز نیست راجع به این که آیا با درخواست اقامت آنها موافقت می‌شود یا نه فکر کنند، زیرا که آنها چاره ای برای تامین هزینه‌ها ندارند.

با دادن اجازه کار شرایط برای دریافت اقامت دائم راحت تر می‌شود.

0/5 ( 0 نظر )
بیشتر بخوانید:  آشنایی با دانشگاه‌های کانادا
برچسب ها

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

آشنایی با دانشگاه‌های کانادا

نیکناز قاجار
21 دسامبر 2019

دانشگاه های مونترال

نیکناز قاجار
30 سپتامبر 2018

کشور کانادا به چه مشهور است؟

نیکناز قاجار
03 سپتامبر 2019

Torono Office:509-7191 Yonge St Thornhill, ON, L3T 0C4 & Iran Office: Tehran Niyavaran