Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

برنامه توانمندسازی دانشجویان بین المللی در کانادا

خانه » مقالات » برنامه توانمندسازی دانشجویان بین المللی در کانادا
مقالات نیکناز قاجار ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 

دانشجویان خارجی که به علت شرایطی خارج از کنترلشان در تامین هزینه‌های روزمره‌شان در کانادا به مشکل برخورده‌اند. و از کمک هزینه تحصیل و اقامت از سوی سازمان‌های آکادمیک بهره نمی‌برند، در بعضی موارد کار کردن تنها راه موجود برای حل مشکلات اقتصادی می‌باشد.

ماده 208 قوانین حفاظتی مهاجران و پناهجویان، موقعیتی برای دانشجویان فراهم می‌کند تا بر این مشکلات فائق آیند، به شرطی که مطابق ماده (R186(f آنها واجد شرایط شوند.

شایستگی لازم برای انتخاب

هر مورد را باید بر اساس ملاک‌های خودش سنجید. بعضی موارد مانند جنگ، مشکلات در کشور مبدا، فروپاشی نظام بانکی بسیار واضح هستند، در حالی که دیگران در مصاحبه ای که معمولا با یک افسر مهاجرت انجام می‌شود باید دلایل کافی ارائه کنند.

افراد دارای اقامت موقت

این مورد مخصوص افرادی است که دارای اقامت موقت کانادا هستند. اگر فرد مورد نظر برای حداقل 6 ماه یا بیشتر در کانادا ساکن باشد، و از منابع مالی لازم برای تامین نیازهای مالی‌اش برخوردار نباشد، ممکن است به آنها مجوز کار داده شود.

مواردی که هنوز منتظر دریافت مجوز اقامت هستند، مسئولین نیاز نیست راجع به این که آیا با درخواست اقامت آنها موافقت می‌شود یا نه فکر کنند، زیرا که آنها چاره ای برای تامین هزینه‌ها ندارند.

با دادن اجازه کار شرایط برای دریافت اقامت دائم راحت تر می‌شود.

5/5 (1 نظر)
بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری در استان پرنس ادوارد
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

کشور کانادا به چه مشهور است؟

نیکناز قاجار
۱۲ شهریور ۱۳۹۸

شرایط بورسیه تحصیل در کانادا

نیکناز قاجار
۱۳ آذر ۱۳۹۷

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹