Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

مهاجرت تحصیلی کانادا Student immigration

خانه » مهاجرت کانادا » مهاجرت تحصیلی کانادا Student immigration
مهاجرت کانادا نیکناز قاجار ۲۵ آذر ۱۳۹۷

 

قبل از اینکه بخواهیم به شرایط مهاجرت تحصیلی کانادا بپردازیم باید در ابتدا از شرایط تحصیل در کانادا صحبت کنیم.

امروزه افراد بسیاری از سرتاسر دنیا خواهان ادامه تحصیل در کانادا و در دانشگاه های معتبر و ‌با رنکینگ بالا هستند.

یکی از مواردی که باعث‌ شده همه ساله دانشجویان زیادی وارد کشور کانادا شده و خواهان ادامه تحصیل در کانادا شوند، اعتبار بالای دانشگاه‌ها در کانادا و همچنین شهریه مناسب دانشگاه‌ها در کانادا نسبت به سایر کشور‌های انگلیسی زبان مانند ایالات متحده و استرالیا و انگلستان و همچنین امکان اخذ اقامت کانادا بعدا از تحصیل است.

کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار گرفته است و بعد از کشور روسیه، پهنارترین کشور دنیا است.

کانادا نسبت به مساحتی که دارد دارای جمعیت بسیار کمی بوده، به طوری که با این حجم از مساحت و‌ گستردگی تنها دارای ۳۵ میلیون نفر جمعیت است.

کیفیت دانشگاه‌ها در کشور کانادا بسیار بالا است و در زمینه سطح علمی و آموزشی صاحب سبک‌ نسبت به سایر کشور ها است.

اما در مورد شرایط دانشگاه‌ها در کانادا باید گفت که هم اکنون بیشتر از ۱۴۰ هزار دانشجوی خارجی در کانادا مشغول به تحصیل هستند.

کشور کانادا دارای ۲۷ دانشگاه معروف است که تعداد ۴ دانشگاه آن در لیست ۵۰ دانشگاه برتر و ۱۴ دانشگاه آن در لیست ۳۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار دارند.

علاوه بر دلایل بالا هزینه‌های تحصیل در کانادا نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان بسیار مناسب‌تر است و بعد از اینکه دانشجو‌ فارغ التحصیل شد، دولت به فرد دانشجو ویزای کار در کانادا داده و بعد از اخذ ویزای کار در کانادا و پیدا کردن کار در کانادا به فرد اقامت کانادا داده می شود و با کارت اقامت دائم کانادا فرد می تواند شهروند کانادا شود.

در مورد تحصیل در کانادا ، کشور کانادا به دانشجویان بورسیه تحصیلی می دهد و امکان اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا وجود دارد و‌با اخذ ویزا تحصیلی کانادا و گرفتن فاند از دانشگاه های کانادا شرایط تحصیل رایگان در کانادا فراهم می شود.

با توجه به قوانین مهاجرتی در کشور کانادا دانشجویان می‌توانند، بعد از فارغ التحصیل شدن در دانشگاه‌های کانادا  اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

دانشجویان بعد از پایان تحصیلات در کانادا می‌توانند از دولت فدرال در خواست ویزای کار در کانادا کنند و با پیدا کردن کار در کانادا، و بعد از شاغل شدن به اداره مهاجرت درخواست اقامت دائم کانادا دهند و‌ بعد از طی شدن این پروسه بتوانند اقامت کانادا را به دست آورند.

اما در استان کبک شرایط با سایر استان‌های کانادا کاملا فرق می کند.

دانشجویان فارغ التحصیل در استان کبک می‌توانند بعد از اینکه از این استان فارغ التحصیل شدند، مستقیما از اداره مهاجرت استان کبک در خواست اقامت دائم کانادا کنند.

برخلاف استان‌های دیگر کانادا که ابتدا فرد متقاضی باید در خواست ویزا کار در کانادا دهد در این استان نیازی به اخذ ویزای کار نیست و مستقیما می‌توان بعد از فارغ التحصیل شدن اقامت دائم کانادا را برای خود فراهم کرد.

یکی از دلایلی که باعث شده دانشجویان زیادی وارد کشور کانادا شوند امکان اخذ اقامت کانادا بعد از پایان تحصیلات است واز طریق تحصیل در کانادا می توانند زمینه مهاجرت تحصیلی خود را فراهم کنید.

 

مزایای تحصیل در کانادا 

بیشتر دانشجویان خارجی، تورنتو را برای تحصیل انتخاب می‌کنند که تقریبا ۴۶ درصد افراد هستند و بعد از آن ونکوور ۲۵ درصد و در رده بعدی مونترال با ۱۳ درصد است.

دلیل اصلی اینکه تعداد علاقه‌مندان ویزای تحصیلی در کانادا به سرعت افزایش پیدا کرده، تبدیل ویزای تحصیلی به کار و در آخر هم اخذ اقامت کشور کانادا است.

از سال ۲۰۰۹ تعداد درخواست های ویزای تحصیلی ۲ برابر شده و‌ کشور کانادا یکی از ۵ کشور برتر جهان برای دانشجویان بین‌المللی است.

بیشتر دانشجویان از کشور‌های آسیایی هندوستان و چین هستند اما تعداد دانشجویان ایرانی در کانادا نسبت به سالیان پیش ۳ برابر شده است.

دانشجویان بعد از اینکه فارغ التحصیل می‌شوند دارای چندین گزینه هستند:

 1. گرفتن مجوز کار پس از پایان تحصیلات
 2. گرفتن مجوز کار در حین تحصیل
 3. گرفتن ویزای کار برای همسر فرد دانشجو در کشور کانادا
 4. تقاضای دادن برای گرفتن اقامت دائم کانادا از پروگرام گواهینامه استانی:
  دانشجویان که در مقاطع فوق لیسانس و دکتری استان‌های کانادا مشغول هستند، می‌توانند بعد از پایان تحصیلات تقاضای گواهی از استان محل تحصیل کرده که این امر به پروسه دریافت اقامت بسیار کمک می‌کند.
 5. تقاضای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پروگرام اکسپرس اینتری:
  تجربه تحصیل در کشور کانادا می‌تواند به شخص متقاضی ۱۵ الی ۳۰ امتیاز بدهد و تجربه کار شخص هم میتواند ۷۰ امتیاز برای وی داشته باشد و در صورت متاهل بودن، سابقه تحصیل و کار و مدرک زبان هم می‌تواند کمک شایانی به فرد کند و شخص با پیدا کردن کار زیر نظر کارفرمای کانادایی هم می‌تواند جدول امتیازات خود را بالا ببرد.

 

با توجه به قوانین آسان مهاجرتی کشور کانادا که در سال‌های اخیر در امر ویزای تحصیلی ومهاجرت تحصیلی کانادا وضع شده است.

امروزه بسیاری از اشخاص متقاضی ادامه تحصیل در مدارس کانادا و‌ کالج‌های کانادا و دانشگاه‌های کانادا هستند.

بکی از دلایلی که افراد، کشور کانادا را به عنوان مقصد تحصیلی انتخاب می‌کنند کیفیت بالای مدارس و دانشگاه‌های کانادا می‌باشد، که به لحاظ سیستم آموزش و پرورش دارای سیستمی با سطح آموزشی بالا و‌ صاحب سبک نسبت به سایر کشور‌های دیگر است.

مدارس کانادا و دانشگاه‌های کانادا به خاطر اینکه دارای اعتبار جهانی و رنکینگ‌های بالای جهانی دارند و از جمله شهریه مناسب آنها نسبت به سایر کشورهای پیشرفته خواهان بسیار زیادی دارند.

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که قصد مهاجرت کانادا را دارید می توانند از طریق ادامه تحصیل در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا شرایط اقامت کانادا را برای خود فراهم سازید.

شما می توانید توسط وکلای مجرب ما در سازمان مهاجرتی کانادایی زرین شرایط مهاجرت و اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل در کانادا را فراهم سازید.

طبق آمارهایی که سازمان ملل هر ساله در اختیار رسانه‌ها می گذارد کشور کانادا یکی از برترین کشورها در زمینه بورسیه تحصیلی به دانشجویان می‌باشد، به طوری که در مقطع دکتری در بیشتر رشته‌ها به دانشجویانی که شرایط تحصیلی خوبی داشته باشند را به آنها فاند می‌دهد و‌ دانشجویان می‌توانند از این امتیاز بزرگ استفاده کنند.

اما ذکر این نکته واجب است که برای اخذ فول فاند در مقطع دکتری در کانادا افراد متقاضی برای آنکه بتوانند از مزایای فاند استفاده کنند باید دارای شرایط ویژه‌ای باشند که شامل موارد زیر است:

۱- فرد متقاضی ویزای تحصیلی در کانادا ‌باید مقطع کارشناسی ارشد را در یکی از دانشگاه‌های معتبر تحصیل کرده باشد.

۲- فرد متقاضی ویزای تحصیلی در کانادا باید سطح زبان بالایی داشته باشد و دارای آیلتس حداقل ۷ باشد.

۳- فرد متقاضی باید معدلی بالا در دوران کارشناسی ارشد داشته باشد.

و اگر این شرایط را داشته باشید می‌توانید با اساتید دانشگاه‌ها در ارتباط باشید و در صورت تایید استاد شما می‌توانید از دانشگاه فاند گرفته و شرایط تحصیل رایگان در کانادا را برای خود فراهم کنید.

متقاضیانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا شوند می‌توانند از شرایط تحصیل رایگان در کانادا برخوردار شوند.

از شهر‌های مهم کشور کانادا می‌توان از شهرهای تورنتو، ونکوور، کلگری، ادمونتون، مونترال و اوتاوا نام برد. البته راه های مهاجرت کانادا از روشهای دیگری هم مانند اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای کار در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا صورت می‌گیرد.

 

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا تا مقطع دیپلم به طور اجباری می‌باشد و دانش آموزان بعد از آن که دوران متوسطه را تمام کردند می‌توانند با پایان تحصیلات وارد دانشگاه شوند.

دانش آموزان می‌توانند با پایان دوران تحصیلات در کانادا و اخذ دیپلم در کانادا شرایط ورود خود را برای پذیرش کالج در کانادا و یا پذیرش در دانشگاه ها در کانادا فراهم کنند.

نکته ای که باید به آن توجه ویژه‌ای کرد این است که دانش آموزانی که قصد دارند پذیرش تحصیلی در کانادا را بگیرند اگر بتوانند در کشور کانادا دیپلم خود را بگیرند با اخذ دیپلم در کانادا می‌توانند بدون گرفتن مدرک آیلتس وارد دانشگاه در کانادا شوند.

اما در صورتی که فرد متقاضی ویزای تحصیلی در کانادا دارای دیپلم کانادایی نباشد برای آنکه بتواند ویزای تحصیلی را اخذ کند باید به زبان انگلیسی مسلط باشد و دارای مدرک زبان آیلتس با نمره ۶/۵ آکادمیک باشند بنابراین یکی از شرایطی که فرد باید دارا باشد برای اخذ ویزای تحصیلی در کانادا تسلط بر زبان انگلیسی می‌باشد.

در واقع می‌توان موضوع را به این شکل گفت در صورتی که فرد تسلط به زبان داشته باشد می‌تواند پذیرش تحصیلی را بگیرد و بعد از آن موفق به کسب ویزای تحصیلی کانادا شود و در آخر هم تمامی اینها منجر به اخذ اقامت دائم کانادا خواهد شد.

در دانشگاه‌های کانادا همانند سایر کشورها در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری دروس ارائه می‌گردد و‌ به فارغ التحصیلان مدرک علمی اعطا می‌شود.

یکی دیگر از شرایط پذیرش دانشجو در کانادا معدل و‌ ریز نمرات سال آخر دبیرستان است، در صورتی که دانش آموز دارای نمرات بالایی باشد می‌تواند در دانشگاه پذیرش بگیرد و در غیر این صورت باید به کالج برود.

 

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

برای تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه‌های کانادا متقاضی باید دارای مدرک دیپلم باشد و باید معدل حداقل ۱۴ را داشته باشد.

البته بعضی از دانشگاه‌ها در کانادا نیازمند نمره بالای ۱۵ هستند و داشتن و دارا بودن مدرک آیلتس حداقل۶ و یا مدرک زبان فرانسه جهت پذیرش دانشجو در کانادا از الزامات می‌باشد.

لازم به ذکر است افراد متقاضی که دارای مدرک زبان نیستند بایستی دوره‌های فشرده زبان را در دانشگاه ها طی کرده و بعد از پاس کردن واحد ها که حتی ممکن است ۲ ترم به طول انجامد بتوانند سال تحصیلی خود را شروع کنند.

هزینه‌های تحصیل در کانادا بسیار متفاوت است و بستگی به شهری که می‌خواهید در آن تحصیل کنید دارد و یا حتی رنکینگ دانشگاه‌ها هم در قیمت شهریه بسیار تاثیر گذار می‌باشد.

در مقطع کارشناسی در صورتی که فرد دانشجو ‌معدل بالایی را کسب کند می‌تواند کمک هزینه تحصیلی بین ۱۵۰۰ دلار تا ۹۰۰۰ دلار را دریافت کند.

اما در مقطع کارشناسی ارشد این هزینه‌ها یک مقدار بالاتر است ولی نکته ای که بسیار مهم است گذراندن یک دوره ارشد در کشور کانادا ۱ سال می‌باشد. (البته در بعضی از رشته ها ۲ سال است)

 

تحصیل در مقطع دکترا در کانادا

دانشجویانی که قصد تحصیل دکترا در کانادا را دارند باید برای اخذ مدرک دکترا در کانادا، حداقل ۳ سال تحصیل تمام وقت را داشته باشند. اما در بعضی از رشته‌ها دانشجویان باید مدت ۶ سال را برای گرفتن مدرک، تحصیل کنند.

تحصیلات در مقطع دکتری در کانادا با امریکا متفاوت است. در مقطع دکتری در کشور امریکا به طور معمول یک دوره دو ساله با شروع کلاس‌های آموزشی امتحانات متقاضی شروع می‌شود و بعد دانشجو می‌تواند ‌پایان نامه خود را شروع کند.

این در حالی است که در مقطع دکتری در کانادا در بیشتر موارد از همان ابتدا تمرکز دانشجو بر تحقیق و پژوهش است.

دانشجویانی که قصد پذیرش در مقطع دکتری در دانشگاه‌های کانادا را دارند می‌بایست دارای مدرک آیلتس با نمره ۷ باشند.

در مقطع دکترا، دانشجویان متقاضی پذیرش تحصیلی در کانادا می توانند از کمک هزینه های تحصیلی استفاده کنند که شرایط نسبتا راحتی هم دارد.

جهت پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری در کانادا فرد دانشجو‌ می‌بایست محل تحصیل خود را انتخاب کرده که اگر این امر رخ ندهد پرونده متقاضی توسط هیئت علمی رد می‌شود.

در کشور کانادا اغلب دانشگاه‌ها به صورت خصوصی بوده و‌ هزینه‌های تحصیل در کانادا با توجه به محل تحصیل متغییر است.

بالاترین هزینه تحصیل در بین همه استان‌های کانادا، مربوط به استان انتاریو است.

بیشتر واحد‌های درسی بر مهارت در تکنیک‌های روش تحقیق و اصول روش شناختی تمرکز یافته است.

بعضی از برنامه‌ها و در بعضی از رشته ها در مقطع دکترا، بر مبنای دوره‌های کار آموزی و حرفه ای تنظیم شده است و به طور کل می‌توان گفت که دانشجویان، این واحدها را در اولین سال دکتری خود پیش از آنکه پایان نامه خود را شروع کنند باید پاس کنند.

در بعضی ار موارد پیش آمده که یک‌ دانشکده ممکن است از دانشجویان خود در پایان تحصیلات خود امتحان جامعی بگیرند که نتیجه این امتحان بسیار مهم است.

4.8/5 (9 نظر)
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

31 پاسخ به “مهاجرت تحصیلی کانادا Student immigration”

 1. کیمیا گفت:

  سلام، سوالم اینه که با من لیسانس میکروبیولوژی دارم ، برای کارشناسی ارشد این رشته در کانادا بیشتر از یکساله یا همون یکسال؟

 2. ستاره گفت:

  سلام.من ارشد مهندسی شیمی دارم و برای ادامه تحصیل در کانادا میخام اقدام میکنم.بنظرتون حدودا چند ماه طول میکشه تا بتونم برم؟

  • مدیر سایت گفت:

   باسلام احترام
   دوست عزیز بستگی به پرونده شما دارد و این که در چه زمانی شما اقدام کنید برای پذیرش دانشگاه

   • محمد گفت:

    سلام و درود کارشناسی نقشه کشی معماری دارم 2عدد مقاله نوشتم ک در حال چاپ و زبان انگلیسیم در حد متوسطه خوبه برای ادامه تحصیل در کانادا میخواستم بدونم هزینه هاش و زمان قبولیه دانشگاه چقدره؟

    • مدیر سایت گفت:

     محمد عزیز در صورت امکان با شماره 02172819 تماس حاصل فرمایید تا تیم مجموعه زرین کانادا بتونه به شما مشاوره حرفه ای ارائه بدن.

 3. لاله گفت:

  من و همسرم لیسانس شنوایی هستیم و 5سال سابقه کار داریم. میخاییم یکیمون از طریق تحصیلی برای ارشد اقدام کنیم چند سال طول میکشه دوره ارشد؟

 4. محمد گفت:

  با درود و احترام
  من کارشناسی مدیریت تبلیغات را دارم،کارشناسی ارشد در این فیلد ۱ ساله است یا بیشتر؟
  با تشکر

 5. هومن گفت:

  با سلام،
  من میخواستم بدونم که برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی شرایط چگونه هست؟ واسه کسایی که متاهل هستند امتیاز خاصی داره؟

 6. مهتاب گفت:

  سلام ، پسرم در حال گرفتن پذیرش از یک دانشگاه در ونکوور هست ، آیا اگر من قبل از او ویزای توریستی پنج ساله بگیرم ، ممکنه برای ویزا گرفتن پسرم مشکل ایجاد بشه؟
  مثلا اینکه فکر کنند خانوادگی داریم میریم اونجا و برنمیگردیم و ویزا به پسرم ندن؟!

 7. محسن گفت:

  سلام
  محسن هستم کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش قدرت دارم و واسه مقطع دکتری میخوام ادامه تحصیل بدم در کشور کانادا
  ایا اگه من فاند نگیرم امکان تحصیل در مقطع دکتری به صورت رایگان یا با حدااقل شهریه وجود داره؟؟؟
  و اینکه من متاهل هستم امکان گرفتن ویزا برای همسرم هم هست؟؟فرزند ندارم
  باتشکر

 8. سحر گفت:

  سلام و درود،
  ممنون از مطلب مفیدتون.
  من کارشناسی بازاریابی از دانشگاه دولتی دارم و یک مقاله، قصد ادامه تحصیل برای ارشد در دانشگاه‌های خوب را دارم. اولا مدت زمان ارشد این رشته چه مدت هست؟ و حدود فاندی که میدن چقدر هست؟
  سپاس

  • با سلام احترام
   سحر عزیز
   شرایط دریافت فاند بسیار پیچده است و پاسخگویی این گزینه در یک کامنت نمی باشد شما می توانید برای دریافت مشاوره بیشتر با شماره 02172819 تماس حاصل فرمایید

 9. علی رحمانی فر گفت:

  بسیار گروه مجرب و عالی دارین.خدا قوووت

 10. باسلام و‌خسته نباشید
  خانمم لیسانس پرستاری داره وبالای ده سال سابقه کار داره هم بصورت کار در بیمارستان هم بصورت مربی.پنج سال هستش در یکی از بیمارستانهای دولتی تهران استخدام و در بخش اورژانس مشغول به کاره.داری مدرک صلاحیت پرستاری از نظام پرستاری هستش.خودمم هم گواهینامه رانندگی پایه یک بین المللی دارم. آیا شانسی برای مهاجرت به کانادا داریم یا نه.ممنون میشم پاسخ بدید

 11. باسلام و‌خسته نباشید
  خانمم لیسانس پرستاری داره وبالای ده سال سابقه کار داره هم بصورت کار در بیمارستان هم بصورت مربی.پنج سال هستش در یکی از بیمارستانهای دولتی تهران استخدام و در بخش اورژانس مشغول به کاره.داری مدرک صلاحیت پرستاری از نظام پرستاری هستش.خودمم هم گواهینامه رانندگی پایه یک بین المللی دارم. آیا شانسی برای مهاجرت به کانادا داریم یا نه.ممنون میشم پاسخ بدید

 12. ميرويس وطنپال مومند گفت:

  سلام و درود فراوان به شما
  من میرویس وطنپال مومند هستم از افغانستان لیسانس در اقتصاد عمومی و Finance رو در دو سال اخیر دانشګاه انتخاب کرده بودم که این هم جز لیسانس است تحصیلم در یکی از دانشګاهای خصوصی بنام روشان صورت،ګرفته که در کشور و استان مان معتىبر است معادلم
  ۸۷،۵ % است میخواهم در یکی از دانشګاهای کانادا کارشناسی در همین رشته بخونم که هزینه منا سب داشته باشد چطور و از کجا شروع کنم
  تشکر فراوان
  ممنونم میرویس وطنپال مومند

 13. Ghazal گفت:

  سلام خسته نباشید برای ارشد شیمی کاربردی یک سال طول میکشه یا بیشتر؟ و اینکه اگه بخوام داروسازی بخونم آیا مدرک کارشناسی شیمی کاربردی که دارم کمکی به من میکنه که راحت تر وارد رشته داروسازی بشم؟

 14. فرامرز گفت:

  سلام. برای مهاجرت تحصیلی آیا شرط سنی هم وجود دارد؟ مثلاً با سن 50 سال می توان در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش گرفت؟

  • نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   جناب اقای فرامرز
   قبل این که ما به شما اطلاعات دقیقی بدیم
   نیازمند اطلاعات دقیقی هستیم که باید از شما بگیریم
   درصورت امکان با شماره ۰۲۱۷۲۸۱۹ درتماس باشید
   تا همکاران ما به شما مشاوره رایگان در حوزه مهاجرت تحصیلی ارائه کنند

 15. مینا ع گفت:

  سلام، ممنون از مطالب خوبتون.
  من در مقطع کارشناسی مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران تحصیل میکنم، با معدل ۱۸، میخواستم ببینم امکان بورس شدن کامل من در دوره ی ارشد وجود دارد؟
  و این که میتونین بهم راهنمایی کنین که برای ادامه ی همین رشته، کدوم دانشگاه برای من بهتره و این رشته رو داره با هزینه ی مناسب؟

  • نیکناز قاجار گفت:

   باسلام احترام
   مینا عزیز
   برای این که شرایط شما رو کاملا بررسی کنیم باید سن شما و سطح زبان شما رو بدونیم
   جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۷۲۸۱۹ تماس بگیرید تا مشاوران ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهند
   با تشکر از شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

جاب آفر کانادا

نیکناز قاجار
۰۵ آذر ۱۳۹۷

راه‌های مهاجرت به کانادا

نیکناز قاجار
۲۸ تیر ۱۳۹۸

سرمایه‌گذاری در کانادا

نیکناز قاجار
۳۰ آذر ۱۳۹۷

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹