Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

مهاجرت کانادا از طریق استارت آپ

خانه » مهاجرت کانادا » مهاجرت کانادا از طریق استارت آپ
مهاجرت کانادا نیکناز قاجار ۰۴ مرداد ۱۳۹۹

از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های دریافت ویزا استارتاپ کانادا، هزینه های بسیار پایین مرتبط با اخذ این نوع ویزا در کنار امکان دریافت اقامت دائم کانادا است ، که مطمئنا مانند دیگر روش های مهاجرت به کانادا، این شیوه نیز ابهامات و سوالات مختلفی را برای تقاضیان ایجد کرده است.

در ادامه، مطابق با آخرین قوانین مهاجرتی کانادا در خصوص دریافت ویزای استارتاپ را باهم مرور خواهیم کرد. از جمله مهم ترین این مراحل، می توان به شرط اولیه لازم، نحوه دریافت تاییدیه بیزینش پلن و حمایت سرمایه گذار، هزینه ها و مدت زمان دریافت ویزای استارت و… می باشد.

آنچه که در خصوص دریافت ویزا استارتاپ بررسی خواهیم کرد:

شرط اولیه برای دریافت ویزا استارتاپ کانادا چیست؟

زمانی که برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا اقدام می کنید، درحقیقت باید این توانایی را به عنوان یک کارآفرین در جهت ایجاد کسب و کاری معتبر و البته دارای پتانسیل های های لازم را داشته باشید. در حقیقت، لازمه اصلی ویزا استارتاپ کانادا، داشتن ایده و برنامه خلاقانه تجرای برای راه اندازی یک کسب و کار نوین در کشور کانادا می باشد که به عنوان یک کسب و کار مورد تائید شناخته شود.
به همین خاطر، ایده تجاری شما، علاوه بر خلاقانه بودن، لازم است توانایی ایجاد موقعیت های شغلی مختلف را برای شهروندان کانادایی را داشته باشد. علاوه بر اینکه، طرح استارتاپ و بیزینس پلن شما برای دریافت تاییدیه سرمایه گذاری و اخذ ویزا، باید پتانسیل رشد در سطوح مختلف بین المللی و توانایی رقابت در مقیاس های جهانی را داشته باشد.
البته، تمامی این پتانسیل ها در خصوص طرح و ایده تجاری شما، همزمان از سوی اداره مهاجرت بررسی و سازمان های سرمایه گذاری مورد تایید دولت کانادا می باشد. و یکی از لازمه و شروط اصلی دریافت ویای مهاجرات استارتاپ علاوه بر ویژگی های فردی شما نظیر گواهی سلامت پزشکی و عدم سوء پیشینه، دیافت تایید از سوی یکی از موسسه های معتبر سرمایه گذاری مورد اعتماد کانادا می باشد. در اددامه تمامی شروط لازم و پروسه دریافت ویزای استارتاپ کانادا را بررسی خواهیم کرد.

دریافت تاییدیه از سوی سازمان های سرمایه گذاری معتبر کانادا

علاوه بر داشتن ایده و بیزینس پلن مناسب و قابل تایید برای ارائه، جهت دریافت ویزا استارتاپ کانادا، لازم است حتما از حمایت یک یا چند سازمان سرمایه گذاری مشخص شده از سوی دولت کانادا برخوردار باشید. سه سازمان معرفی شده از سوی دولت کانادا، گروه های تجاری هستند که برای سرمایه گذاری در حوزه استارتاپ تعیین دشه اند.

لیست این سه دسته سازمان نظارتی برای دریافت ویزا استارتاپ کانادا به شرح زیر است:

 • Venture capital funds
 • Angel investor groups
 • Business incubators

دریافت حمایت و تاییدیه برای ویزای استارتاپ کانادا از سازمان ها چگونه است؟

هر یک از سه سازمان مورد تایید دولت کانادا، فرایند و گزینه های بررسی خاص خود را برای ارزیابی طرح تجاری و ایده شما دارند. به عنوان مثال: ممکن است پس از برقرار ارتباط با یکی از سازمان های سرمایه گذاری، از شما خواسته شود تا طرح و ایده خود را به صورت حضوری ارائه دهید، یا در قالب یک فایل تجاری یا همان بیزینس پلن ارسال کنید.

دریافت نامه پشتیبان  (letter of support) برای اخذ ویزا استارتاپ کانادا

دریافت نامه پشتیبان یا نامه حمایتی (letter of support)، یکی دیگر از شروط اصلی اخذ ویزای استارت آپ کانادا می باشد؛ این نامه حمایتی در حقیقت به منزله تایید بیزینس پلن شما از سوی این نهاد های نظارتی برای دریافت سرمایه و پشتیبانی مالی می باشد.

پس از برقراری ارتباط با هر یک از 3 سازمان اشاره شده، لازم است آن سازمان را در خصوص ارزشمند بودن ایده خود برای سرمایه گذاری متقاعد کنید. پس از به توافق رسیدن با سازمان معتبر، نامه حمایتی را برای شما ارسال خواهند کرد. وجود این مدرک در کنار دیگر مدارک ارسالی برای اخذ ویزای استارتاپ ضرورت دارد. درصورت نداشتن نامه حمایتی، درخواست شما رد خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  کالج های بریتیش کلمبیا

هر یک از این نهاد های نظارتی، دارای صندوق های سرمایه گذاری مختلفی می باشند، که ضرورت دارد حداقل سرمایه لازم را از سوی یکی از آن ها برای دریافت نامه پشتیبان جذب کنید. حداقل سرمایه جذب شده از سوی سازمان های نظارتی و لیست صندوق های سرمایه گذاری آن ها به شرح ذیل است:

 

حداقل سرمایه لازم برای دریافت ویزا استارتاپ کانادا

در خصوص دریافت ویزا استارتاپ کانادا، نیاز به سرمایه گذاری از سوی شما نمی باشد. به همین خاطر اخذ ویزا استارتاپ کانادا، جز کم هزینه ترین شیوه های اخذ ویزای و اقامت دائم کانادا محسوب می شود. (هزینه های مرتبط به مراحل عمومی اخذ ویزا کانادا، مانند دریافت تاییدیه پزشکی، انگشت نگاری و… همچنان شامل این شیوه اخذ اقامت نیز می شود.)

البته، باتوجه به عدم حمایت و پشتیبانی مالی دولت کانادا از مهاجران جدید با ویزا استارتاپ، پس از ورود به کانادا، باید توانایی مالی برای پرداخت هزینه های زندگی خود و همراهانتان (بستگانتان) را داشته باشید.

مبلغ لازم برای تامین هزینه های زندگی در زمان دریافت ویزای استارتاپ کانادا، بستگی به تعداد اعضای خانواده یا همراهان شما دارد. بر اساس آخرین نرخ اعلام شده از سوی وب سایت رسمی سفارت کانادا در سال 2020 میلادی، این مبالغ به شرح ذیل می باشد:

​​

تعداد افراد خانوادهبودجه مورد نیاز سالانه (به دلار کانادا)
1 (یک فرد مجرد)$12,960
2$16,135
3$19,836
4$24,083
5$27,315
6$30,806
7$34,299
8$3,492
مبلغ اضافی برای هر یک از اعضا$3,492

مبالغ برای هزینه ویزای استارتاپ کانادا، مطابق با اخرین قوانین اعلام شده از سوی دولت کانادا در سال 2020 می باشد.

مدت زمان دریافت ویزا استارتاپ کانادا

روند دریافت ویزا استارتاپ کانادا شامل تعدادی مراحل عمومی همانند دیگر درخواست ها می باشد. از جمله این مراحل عمومی می توان به عکس بیومتریک، انگشت نگاری، دریافت تایید چکاپ پزشکی و ارائه مدارک سوء پیشینه اشاره کرد.

علاوه بر این موارد، ارسال بیزنس پلن (این مرحله باتوجه به سازمان های مختلف نظارتی ممکن است متفاوت باشد) و دریافت تاییدیه های لازم، از مهم ترین مراحل دریافت ویزا استارتاپ کانادا می باشد. به طور معمول مجموع این موارد برای دریافت ویزا استارتاپ بین 12 تا 16 ماه زمان می برد.

در ادامه، باقی مراحل مهم در خصوص درصوص دریافت ویزا استارتاپ کانادا ارائه خواهد شد. البته، پیشنهاد می کنیم برای دریافت راهنمایی تخصصی، با مشاورین ما از طریق شماره تماس 72819-021 تماس بگیرید.

مهارت زبانی لازم برای ویزای استارتاپ

برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا، داشتن تسلط کافی و قابل قبول، در یکی از دو زبان رسمی کشور کانادا (زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی)، ضروری می باشد. مطابق با اعلام های رسمی از سوی سایت مهاجرت کانادا، جزئیات دقیق در خصوص مهارت زبان برای اخذ ویزا استارتاپ کانادا:

مدارک معتبر در خصوص زبان های انگلیسی و فرانسوی

مدراک معتبر برای زبان انگلیسیمدارک معتبر برای زبان فرانسوی
IELTSTEF
CELPIPTCF

برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا، داشتن حداقل یکی از مدارک بالا ضرورت دارد.

البته برای هر یک از آزمون ها  حداقل امتیاز و سطح تعیین شده است که برای دو آزمون آیلتس و TEF فرانسوی مطبق جدول های زیر می باشد:

حداقل امتیازهای لازم درخصوص مهارت های زبانی آزمون آیلتس برای اخذ ویزا استارتاپ کانادا

Test results for each ability 
SpeakingWritingReadingListeningCLB level
5.04.05.05.05

حداقل امتیازهای لازم درخصوص مهارت های زبانی آزمون TEF فرانسه برای اخذ ویزا استارتاپ کانادا

Test results for each ability 
SpeakingWritingReadingListeningNCLC Level
2251501802255
بیشتر بخوانید:  آنچه در مورد مهاجرت کانادا باید بدانید

سوابق قضایی و گواهی سوء پیشینه برای ویزا استارتاپ

سوابق قضایی و گواهی سوء پیشینه برای ویزا استارتاپ

زمان اقدام برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا، لازم است فرد متقاضی و هر کدام از اعضای خانواده (همراهان) که بیشتر از 18 سال سن دارند، در زمان ارائه درخواست ویزا مدارک سوء پیشینه خود را همراه با دیگر مدارک لازم ارائه دهند.

نکته مهم درخصوص مدارک قضایی در زمان دریافت ویزا کانادا:

باید دقت شود، مدارک سوء پیشنه باید شامل تمام کشوهایی باشد که در شش ماه گذشته در آنجا زندگی کرده اید.

مدارک پزشکی لازم برای تایید ویزا استارتاپ کانادا

پیش از دریافت ویزا کانادا و مهاجرت به این کشور، لازم است حتما مراحل دقیق چکاپ پزشکی را گذرانده باشید. مراحل دریافت چکاپ پزشکی طی نامه ای رسمی، پس از ارسال درخواست دریافت ویزا به دفتر ویزا کانادا، برای شما ارسال خواهد شد.

در خصوص دریافت چکاپ پزشکی، توجه به نکات زیر اهمیت دارد:

 • حتی درصورتی که خانواده شما، قصد همراهی شما را ندارند، لازم است حتما آن ها نیز مراحل چکاپ پزشکی را بگذرانند.
 • دو حالت کلی در خصوص عدم دریافت تاییده چکاپ پزشکی و رد شد درخواست دریافت ویزا استارتاپ وجود دارد:
 • وضعیت کلی متقاضا، برای سلامت عمومی یا امنیت اجتماعی و روانی شهروندان کانادا، تهدید و خطر محسوب شود.
 • نتیجه چکاپ پزشکی تایید کند که فرد متقاضا نیاز به دریافت خدمات بهداشتی و درمانی زیادی در کانادا داشته باشد.

ویزا استارتاپ، ثبت مدارک، انگشت نگاری و عکس بیومتریک

انجام مراحل انگشت نگاری و عکس بیومتریک، برای هر یک از درخواست های شما جهت اخذ ویزا و اقامت دائم کانادا الزامی است. (البته، این شرایط برای زمانی است که شما به عنوان متقاضای اقامت کشور کانادا، بین 14 تا 79 سال، سن داشته باشید.)

ویزا استارتاپ کانادا و برخی از ویژگی های مثبت

مطمئنا یکی از بهترین شیوه های دریافت ویزای کانادا اقدام از طریق دریافت ویزا استارتاپ می باشد. از جمله مهم ترین مزیت های این شیوه، می توان به این موارد اشاره کرد:

مهم ترین نکته مثبت ویزا استارتاپ کانادا، پایین بودن هزینه دریافت آن می باشد.

امکان دریافت اقامت برای تمامی اعضا خانواده به صورت همزمان با شما، وجود خواهد داشت.

باتوجه به بحث های اقتصادی و کارآفرینی، امکان اخذ اقامت دائم بسیار آسان است.

این نوع ویزا و یا حتی دریافت اقامت دائم کانادا، ارتباطی با موفقیت و یا عدم موفقیت استارتاپ شما نخواهد داشت.

ویزا استارتاپ کانادا و برخی از معایب آن

همانطور که اشاره شد، دریافت ویزا استارتاپ کانادا یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ اقامت دائم کانادا می باشد؛ اما مطمئنا برای هر روشی اخذ ویزا کانادا، نقاط ضعفی نیز وجود دارد. از جمله نقاط ضعف این شیوه:

طرح ارائه شده به سازمان های مورد تایید دولت کانادا برای دریافت ویزا استارتاپ، باید از کیفیت و خلاقت بالایی برخوردار باشد، چراکه ساز و کار پذیرش طرح استارتاپ، سختگیرانه است.

پس از دریافت ویزا، شما ملزم به استخدام نیروی کار کانادایی می باشید.

پس از راه اندازی کسب و کار، اجازه افزایش سرمایه بدون کسب مجوز از سازمان ها مورد تایید را نخواهید داشت.

دولت کانادا در طول هر سال، تنها تعداد محدودی از برنامه های استارتاپ و بیزینس پلن ها را قبول می کند که در صورت پر شدن این ظرفیت، امکان رد شدن تقاضا و درخواست شما برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا وجود خواهد داشت.

التبه، در این خصوص برای دریافت ویزا استارتاپ کانادا در کمترین زمان ممکن، مشارین ارشد ما برای ارائه راهنمایی های لازم همراه شما خواهند بود. در خصوص هر یک از نقاط ضعف دریافت ویزای استارتاپ کانادا، برنامه های ویژه ای از سوی مشاورین ما ارائه خواهد شد.

سوالات متداول متقاضیان اخذ ویزای استارتاپ کانادا

لازمه اصلی، داشتن ایده تجاری و بیزینس پلن قابل قبول است که به تایید نهادهای نظارتی کانادا، رسیده باشد.

زمان رسیدگی به درخواست ها برای ویزای استارتاپ، بین 12 تا 16 ماه است.

مراحل ارسال بیزنس پلن، مصاحبه و دریافت تاییده از سوی سازمان ها مختلف کاملا متفاوت می باشد. برای مثال برخی از موسسه ها نیاز به حضور فیزیکی شما دارند، برخی دیگر تنها نیاز به ارسال بیزینس پلن می باشد. اما جهت تکمیل دقیق و مطمئن هر یک از این مراحل، مشاورین ارشد ما از طریق شماره تماس 02172819، همراه شما خواهند بود.

خیر. دریافت ویزا و اقامت دائم کانادا در زمینه استارتاپ، ارتباطی با موفقیت طرح شما نخواهد داشت.

Venture capital funds, Business incubators, Business incubators سه سازمان معتبر نظارتی دولت کانادا هستند. در همین صفحه می توانید حداقل سرمایه لازم برای جذب از سوی هر کدام را به همراه لیست کامل صندوق های سرمایه گذاری هر یک را بررسی کنید.

خیر. مهم ترین مزیت دریافت ویزا کانادا با استارتاپ، عدم نیاز به سرمایه گذاری از سوی متقاضی می باشد. پس از تایید بیزینس پلن شما، حداقل سرمایه مورد نیاز توسط گروه ها و سازمان ها معتبر مالی، تامین خواهد شد.

4.8/5 (13 نظر)
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

35 پاسخ به “مهاجرت کانادا از طریق استارت آپ”

 1. عشق من گفت:

  عالیی بود مث همیشه

  • مدیر سایت گفت:

   با سلام احترام
   ممنونم از شما بابت کامنت خوبتون
   با تشکر از شما

  • سمیرا گفت:

   سلام من تکنسین کاشت مو هستم با سابقه کار پنج ساله..و از اونجایی ک توی کشور عراق کلینیک راه اندازی و مدیریت کرده ام توانایی کامل برای راه اندازی یک کلینیک تخصصی کاشت مو را دارم…میخام بدونم بنظرتون این میتونه برای استارت اپ گزینه خوبی باشه؟..اگه نه یه مثال میزنید از همچین کیسی؟..

   • مدیر سایت گفت:

    سمیرا عزیز در صورت امکان با شماره 02172819 تماس حاصل فرمایید تا تیم مجموعه زرین کانادا بتونه به شما مشاوره حرفه ای ارائه بدن.

 2. سین گفت:

  سلام.جایی اشاره کردید که تضمینی هست ، یعنی اگه آیلتس 5 داشته باشیم و 150 هزاردلار بدیم تضمین میکنین که خودمون و خانوادمان اقامت دائم کانادا رو میگیریم؟
  هزینه های دیگه هم داره؟

  • با سلام احترام
   در کار های وکالتی هیچ گونه تضمینی برای کار شما نخواهد داشت
   ولی مجموعه زرین کانادا وقتی پرونده شما رو قبول میکند که شما شرایط مهاجرت به کانادا را داشته باشید
   و در صورتی که پرونده شما توسط آفیسر کانادا رد شود یا ریجکت شود مجموعه وکالتی زرین کانادا امکان اعتراض به دادگاه فدرال کانادا را دارد
   با تشکر از شما

 3. ساناز گفت:

  سلام هزینه اکسلیتورها و انکبوتورها برای دوره ها به چه مقدار است

 4. نسیم گفت:

  با تشکر از زحمات شما : در پارگراف زیر منظور از عدد یک چیست :
  “پروسه رسیدگی کمتر از یک و اخذ ویزای کار موقت اکسپرس در صورت نیاز به ورود سریع به کانادا”

 5. صدیقه هاشمی گفت:

  با سلام. تشکر از اطلاعات شما. من تقاضای ویزای استارتاپی کانادارا دارم. طرح وایده کارآفرینی من در سطح کلان وجهانی کاربرد دارد که تمایل دارم از کانادا آن را استارت بزنم. دکترای مدیریت آموزش از دانشگاه تهران دارم و در حال حاضر یک استارتاپ در ایران-تهران هم راه اندازی کردم که در مقیاس سراسر کشور و کشورهای خاورمیانه می باشد. ولی استارتاپ دومم را که در مثیاس وسیع جهانی است قصددارم در کانادا شروع کنم. لطفا راهنمایی کنید تا بتوانم ویزا وپذیرش دائم از دولت کانادا اخذ کنم. ممنونم.

  • مدیر سایت گفت:

   صدیقه هاشمی عزیز در صورت امکان با شماره 02172819 تماس بگیرید تا تیم مجموعه ما به شما مشاوره رایگان بدن

 6. امید گفت:

  با سلام. آیا موسسه خودتون میتونه در پیشنهاد و ارایه ایده و طرح استارت آپ مناسب کمک کنه. من خودم طرح و حتی ایده خاصی ندارم اما به طور کلی توانایی خوبی دارم.
  تشکر

  • با سلام احترام
   امید عزیز
   مجموعه زرین کانادا امکان مشاوره و ارایه ایده برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق مهاجرت استارت آپ برای شما فراهم کنند
   و برای دریافت مشاوره بیشتر در حوزه استارت آپ با ما در تماس باشید
   02172819

 7. نرگس مشتاقي گفت:

  سلام من لیسانس پرستاری دارم ٩ سال سابقه کار متاهل لطفا راهنمایی کنید برای بریتیش کلمبیا از طریق پرستاری

  • با سلام احترام
   نرگس مشتاقی عزیز
   شما ابتدا باید لایسنس پرستاری در کشور کانادا اخذ کرده و این نیاز به تحصیل مربوطه می باشد و عملا و مستقیم نمی توانید بدون نیاز به پروانه کار کانادایی وارد رشته کار شوید
   در صورت مشاوره بیشتر با شماره تلفن 02172819 تماس حاصل فرمایید

 8. مسیح گفت:

  سلام من شنیدم که هر کسی که این نوع اقامت رو بگیره می تونه تا ۵ نفر سرمایه گذار با خودش ببره شرایط این سرمایه گذاری رو میشه بگین

 9. سارا گفت:

  درباره احتمال موفقیت این پروگرم چطور؟ تا به حال پرونده موفق از این روش داشتید؟

  • نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   درصورت دارای شرایط استاندارد این ویزا را دارا باشید درصد موفقیت شما بسیار بالا می باشد
   درصورت نیاز می توانید با شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹ با مجموعه زرین کانادا در ارتباط باشید

 10. سامان عظیمی گفت:

  سلام و‌خسته نباشید
  من وب سایت شما را پیگیری میکنم و مطالب خوبی دارید
  یک‌سئوالی داشتم در مورد ویزای استارت اپ کانادا
  اگر که مشکل مالی نداشته باشیم ‌ ایلتس ۵ هم داشته باشم و دارای سابقه کار هم‌باشم ولی دارای بیمه نباشم میتوانم از طریق استارت آپ‌اقدام‌کنم و بدون بیمه بتونم اقامت کانادا را بگیرم؟

 11. سمیرا گفت:

  سلام سمیرا هستم از اصفهان 33 سال دارم و کارشناس ارشد MBA هستم عضو بنیاد ملی نخبگان و مخترعین کشور چندین مقام بین المللی دارم و مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان تجهیزات پزشکی هستم و تولیدکننده ماسک پزشکی برند آفا هستم در خصوص اخذ اقامت کانادا چطور میتونم اقدام کنم

  • نیکناز قاجار گفت:

   سمیرا عزیز سلام
   شما شرایط خیلی خوبی را برای استارتاپ کانادا دارید
   می توانید همین امروز با شماره ۰۲۱۷۲۸۱۹ تماس حاصل فرمایید
   امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید

 12. سید جعفر حسینی گفت:

  سلام، وقت بخیر ، من یک مهندس برق هستم ، از تهران تمایل به تولید یک تجهیز برقی پر استفاده در خارج از ایران را دارم که بتوان به سایر کشورها از جمله ایران صادر کرد ،امکان داره در قالب استارت آپ ارائه بشه و منجر به اقامت من و خانواده من بشه ؟
  ایمیل من *********
  با سپاس

  • نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   جناب اقای سید جعفر حسینی عزیز
   اول باید بگم امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید
   شما می توانید جهت دریافت مشاوره صد در صد رایگان با شماره ما تماس حاص فرمایید و ما آماده مشاوره حرفه ای به شما هستیم
   شماره تماس :۰۲۱۷۲۸۱۹

  • نیکناز قاجار گفت:

   سلام
   شما می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تیم ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهد.
   شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸
   و پنج شنبه ها هم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ درخدمت شما دوست عزیز هستیم
   شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹

 13. سید محمد حسینی گفت:

  سلام من میخواستم برای استارت آپ اقدام کنم نمره آیتلس جنرالم 5 شده ریدینگ 4.5، لیستنیگ 5ریال سپیکینگ 5.5 و رایتینگ هم 5.5، میخواستم بدونم هر اسکیل باید 5 بشه یا همین خوبه؟

  • نیکناز قاجار گفت:

   اقای سید محمد حسینی
   سلام
   محتوا صفحه استارتاپ کانادا بروز شده و می توانید بخش مهارت زبان رو انتخاب کنید و تمامی اطلاعات مورد نظر قابل بررسی می باشد

  • نیکناز قاجار گفت:

   سلام
   شما می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تیم ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهد.
   شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸
   و پنج شنبه ها هم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ درخدمت شما دوست عزیز هستیم
   شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹

 14. شيما گفت:

  سلام هزینه استارت آپ کانادا چقدره و آیا با مدرک فوق دیپلم میتوان اقدام کرد؟

  • نیکناز قاجار گفت:

   با سلام احترام
   شیما عزیز
   شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۷۲۸۱۹ تماس حاصل فرمایید
   با تشکر از شما

 15. مریم گفت:

  سلام اگر بخواهم پسر ۲۳ سالم که دانشجو پزشکی هست و ۴ سال دیگه از درسش مونده را به عنوان یکی از اعضا معرفی کنم در دریافت PRدچار مشکل میشوم؟

 16. pics گفت:

  Looks good!I like this!

 17. متین گفت:

  با سلام احترام
  میخواستم بدونم شرایط مهاجرت به کانادا به چه صورتیه
  و من ی جوان ۲۳ ساله هستم و حدود ۴ ساله تو شرکت اسنپ برنامه نویس ارشد هستم
  و دو بار هم پیشنهاد کار تو کشور های همسایه داشتم ولی متاسفانه قبول نکردم
  الان میخواستم بدونم برای مهاجرت کانادا شرایطش به چه صورته
  و شرایط پرداخت هم اگر میشه به بنده بگین
  ارادتمند شما

  • نیکناز قاجار گفت:

   سلام
   شما می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تیم ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهد.
   شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸
   و پنج شنبه ها هم از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ درخدمت شما دوست عزیز هستیم
   شماره تماس ۰۲۱۷۲۸۱۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

سرمایه‌گذاری در کانادا

نیکناز قاجار
۳۰ آذر ۱۳۹۷

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹