خرید ملک در کانادا

یکی از سوال هایی که این روزها هموطنان ما می پرسند این است که آیا از طریق خرید ملک در کانادا می توان اقامت کانادا را بدست آورد.

در بسیاری از کشورها از طریق خرید ملک می‌شود اقامت آنها را به دست آورد مانند کشورهای گرجستان، ترکیه، اسپانیا، پرتغال و….

اما در کشور کانادا خرید ملک در کانادا به طور مستقیم به هیچ عنوان منجر به اقامت دائم کانادا نمی شود.

اما راه‌هایی وجود دارد که به طور غیرمستقیم با خرید ملک در کانادا می‌توان اقامت کانادا را گرفت و به طور غیرمستقیم می توان با خرید ملک در کانادا و سرمایه گذاری در کانادا به اقامت کشور کانادا دست یافت.

اما به خاطر آنکه با این شرایط آشنا شوید در زیر شما را به چگونگی این موارد آشنا می‌ سازیم. افراد بسیاری هستند که این قصد را دارند با خرید ملک در کانادا اقامت کانادا را کسب کنند.

در سالهای اخیر افراد بسیار زیادی وجود دارند که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا را دارند که یکی از این طریق ها اقامت کانادا از طریق خرید ملک می باشد و همیشه افراد این خواسته را دارند که از طریق خرید ملک در کانادا و یا سرمایه گذاری در کانادا وارد کشور کانادا شده و از این طریق بتوانند موجبات مهاجرت کانادا را برای خود و خانواده خود فراهم سازند.

اما کسانی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند می توانند با خرید ملک در کانادا ویزای کانادا را دریافت کند که عملا این ویزا همان ویزای مولتیپل کانادا و یا همان ویزای توریستی کانادا می باشد و از این طریق می‌شود ویزا را به ویزای تحصیلی کانادا و یا ویزای کار کانادا تبدیل کرد و پس از آن اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده خود می شود فراهم ساخت.

برای آنکه این کار توجیه داشته باشد خصوصا برای افرادی که دارای ویزای توریستی کانادا هستند و یا قصد دارند با خرید ملک در کانادا ویزای توریستی کانادا را کسب کنند می‌توانند با سرمایه گذاری و خرید ملک در کانادا و پرداخت تنها مبلغ ۳۰ درصد از مبلغ کل ملک را پرداخت کرده و الباقی مبلغ را طی اقساط بلند مدت و در یک بازده زمانی به مدت ۱۶ الی ۲۰ سال با بهره بانکی بسیار پایین تسویه کند.

خرید ملک در کانادا

مزایای خرید ملک در کانادا

این پروژه ها قابل انتقال به غیر می‌باشد این پروژه ها دارای دارای اقساط بلندمدت بانکی و بدون بهره بانکی می باشند و از طریق خرید ملک در کانادا و شرکت در این پروژه ها امکان اخذ ویزای کانادا برای فرد متقاضی و همچنین خانواده وی فراهم است.

همچنین امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای تحصیلی در کانادا و همچنین تبدیل ویزای تحصیلی در کانادا و تبدیل آن به ویزای کار در کانادا امکان پذیر می‌باشد و بعد از طی شدن این پروسه امکان اخذ اقامت کانادا فراهم می شود.

با توجه به اقساطی بودن این پروژه ها و تنها با مبلغ ۳۰ درصد می توانید یک سرمایه گذاری مطمئن در کانادا را انجام داده و با پرداخت اقساطی بلند مدت این پروژه ها شرایط بسیار ویژه و استثنایی آن استفاده کرده است.

متقاضیان می توانند جهت خرید ملک در کانادا و امکان اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کانادا با همکاران ما در سازمان وکالتی مهاجرتی زرین کانادا در تماس باشند و از مزایای بی نظیر و شرایط استثنایی این طرح بهره مند شوند و با مشاوره گرفتن از همکاران ما در دفاتر تهران و تورنتو پروسه مهاجرت به کانادا را برای خود و خانواده خود فراهم سازند.

 

حقوق املاک

در کشور کانادا حقوق املاک دارای بسیار قوانین دقیقی می باشد. قوانین املاک در کانادا داده استانداردهایی می باشد که این استاندارد ها تضمین حقوق مردم می باشند و فردی که قصد دارد در کانادا چیزی را خریداری کند در ابتدای هر امری خریدار و فروشنده می بایست دارای وکیل باشند.

وکیل موظف است مشاوره دقیق به موکل خود دهد و تمام بررسی ها و تحقیقات روی موردی که قرار است خرید بر روی آن انجام شود را انجام دهد و اگر وکیل این کار را انجام ندهد کانون وکلا،می‌تواند وکیل را پروانه وکیل را معلق کرده و حتی باطل کند.

موضوع دیگری که مورد توجه است این است که افراد باید طبق استاندارد های کانادایی فرم و مشخصات از قبل پیش بینی شده وجود دارد و افراد می بایست این فرم ها را تکمیل نمایند و به این منوال نیست که افراد خودشان آن ها را به نفع خود تنظیم کنند و حتی شرط و شروطی را اضافه کنند که حقوق دیگران در آن نادیده گرفته شود و به این دلیل کمترین اختلافات حقوقی و ملکی در این حوزه می باشد.

موضوعات که خیلی مهم می باشد این است که وقتی افراد در پروژه های سرمایه گذاری می‌کنند و یا آن را پیش خرید می‌کنند اگر پروژه آپارتمانی باشد می بایست تنها بیست هزار دلار به سازنده پرداخت شود والباقی تا سقف ٣٠ درصد قیمت خرید دست وکیل می باشد به صورت امانی تا تاریخ تکمیل پروژه می باشد و یا تا تاریخی که قرار داد به هر دلیلی خاتمه پیدا کند و عملا چون قوانین مدونی در کشور کانادا وجود دارد درگیریهای ملکی بسیار کم می باشد.

خرید ملک در کانادا

شما می توانید جهت خرید ملک در کانادا و امکان اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کانادا با همکاران ما در سازمان مهاجرتی زرین کانادا در تماس باشید و از مزایای بی‌نظیر و شرایط ویژه آن بهره مند شوید و با مشاوره گرفتن از همکاران ما در دفاتر تهران و تورنتو پروسه مهاجرت به کانادا برای خود و خانواده خود را فراهم سازید.

0/5 ( 0 نظر )

مهاجرت کانادا

اقامت در کاناداخرید ملک در کاناداقوانین املاک در کانادا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی

شماره تماس