Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

بهترین سرمایه گذاری در کانادا

خانه » مهاجرت کانادا » بهترین سرمایه گذاری در کانادا
مهاجرت کانادا نیکناز قاجار ۲۰ دی ۱۳۹۷

بهترین سرمایه‌گذاری در کانادا

در کانادا به صورت های بسیار زیادی می توان کسب درآمد کرد اگر که این قصد آن ندارید که در جایی استخدام شوید و یا در شرکتی مشغول به کار نشوید بهتر است با روش های مختلف سرمایه گذاری در کانادا آشنا شوید.

بعضی از روش های سرمایه گذاری در کانادا نیاز چندانی به تلاش و فعالیت فرد ندارد و در مقابل در بعضی از روش های سرمایه گذاری در کانادا نیازمند به دخالت مستقیم فرد می‌باشد.

در ذیل این سعی را خواهیم داشت که شما را از آسان ترین روش های سرمایه گذاری در کانادا و همچنین از کم ریسک ترین روشهای سرمایه گذاری در کانادا آشنا کنیم.

همچنین از روش های پیچیده سرمایه گذاری در کانادا برای شما تشریح می شود.

١- گواهی های سرمایه گذاری تضمینی در کانادا

گواهی های سرمایه گذاری در کانادا دارای انواع مختلفی می باشد و می توان این گروه ها را و یا این گواهی ها را بر اساس زیر دسته بندی کرد:

الف- بعضی از گواهی های سرمایه گذاری در کانادا ممکن است چند ماهه و یا چند ساله باشند روال کاری به این منوال می باشد که هر چقدر طول دوره این گواهی ها بیشتر باشد در نتیجه ی سود این گواهی ها هم بیشتر می باشد.

ب- در بعضی از گواهی های سرمایه گذاری در کانادا ممکن است پول آن به صورت گواهی در حساب شما سپرده شود و پس از آن این سپرده تبدیل به یک گواهی دیگر شود در نتیجه موجب می شود گزینه دیگری در اختیار شما قرار داده شود.

ج- نحوه سود گواهی های سرمایه گذاری در کانادا به چند صورت می باشد عملا سود گواهی ها سرمایه گذاری در کانادا ماهانه و یا شش ماهه و یا یکساله و یا در پایان هر دوره پرداخت می شود تمامی این موارد و سود هر گواهی در پایان آن به فرد پرداخت داده می‌شود.

چنانچه فرد دارای گواهی سرمایه گذاری در کانادا بخواهد آن را زودتر از پایان دوره گواهی سرمایه گذاری در کانادا کند به هیچ عنوان سودی نصیب فرد نخواهد شد و حتی ممکن است با توجه به قرار دادهای گواهی اوراق سرمایه‌گذاری کانادا دچار جریمه هم شود.

د- سود گواهی های سرمایه گذاری در کانادا ممکن است به صورت سود مجدد و به صورت یک گواهی دیگر سرمایه گذاری در کانادا به حساب شما ریخته شود عملا محاسبه نرخ سود ممکن است به صورت ثابت باشد مثلا به طور مثال سالی ۴ درصد و یا اینکه این سود به صورت متغیر می باشد.

اما در کشور کانادا موسسات مالی وجود دارند که می‌توان با سرمایه گذاری در این موسسات مالی بتوان سود بسیار بیشتری از گواهی های سرمایه گذاری در کانادا را برد.

یکی از ویژگی های موسسات مالی در کانادا این می باشد که برای جذب سرمایه گذاری در کانادا دارای ویژگی های ابتکاری می باشند. و با پرداخت سود بیشتر به متقاضیان شرایط جذابی را برای سرمایه گذاری در کانادا برای سپرده گذاران تبدیل می‌کند.

T-Bill
خیلی از متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا به دنبال روش سرمایه گذاری در کانادا هستند که اصل سرمایه آنها را تهدید نکند در نتیجه وقتی که ریسک یک سرمایه‌گذاری بسیار کم می‌شود و یا عملا ریسک سرمایه‌گذاری حذف می شود در نتیجه سود آن هم بسیار کاهش می یابد.

این روش سرمایه گذاری کانادا یکی از کم سودترین و اما یکی از مهمترین روشهای سرمایه گذاری در کانادا می باشد که به سرمایه گذاری کوتاه مدت معروف به Treasury Bills می باشد.

خرید اوراق

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری کانادا خرید اوراق می باشد، این روش سرمایه گذاری در کانادا معروف به خرید اوراق قرضه توسط دولت فدرال می‌باشد.

در نتیجه می توان گفت که چون دولت فدرال خود تضمین کننده اصل پول سرمایه گذاران در کانادا می باشد می توان گفت که تمامی پول این افراد تضمین شده می باشد.

دولت فدرال در کانادا با فروختن این اوراق به هر مبلغی می تواند، سود به دست آمده از فروش این اوراق را به حساب مشتریان خود واریز کند.

همانطوری که در ابتدای این مقاله هم آمد به طور کل سودی که حاصل از خرید و فروش این اوراق نیز به دست می آید بسیار ناچیز است.

خصوصاً در این روز هایی که بهره های بانک در بانک های کانادا بسیار پایین می باشد در نتیجه این سودها بسیار پایین‌تر از بهره بانکی در کانادا می باشد.

اما کسانی که می‌خواهند ریسکی بابت سرمایه گذاری در کانادا نداشته باشند و در نتیجه سرمایه گذاری در کانادا را بدون ریسک تجربه کنند می‌توانند با این روش مختصر سودی را برای خود جمع کرده و بدون آنکه بخواهند اصل سرمایه خود را در معرض خطر قرار دهند.

پس انداز نزد دولت کانادا
پس انداز در نزد دولت کانادا را می توان یکی از روش های سرمایه گذاری در کانادا نام برد که بسیار مطمئن می‌باشد.

در این روش سرمایه گذاری در کانادا دولت مسئله تضمین سود مشتریان را پیش بینی کرده است بسیار تضمین شده می شود این روش
در این روش سرمایه گذاری در کانادا مانند روش پیش به صورت سند و اوراق می باشد پایین ترین اسناد به قیمت ۱۰۰ دلار در بانک های کانادا قابلیت خرید را دارد

این نوع سرمایه گذاری در کانادا را می‌توان گفت به صورت دو شکل می باشد

1-csb 2- cpb

١-csb این اسناد قابلیت واگذار به غیر را دارد و همین طور خرید این اوراق را از همان زمان خرید اسناد محاسبه می‌کنند و به خریدار پرداخت می کنند اما این اسناد را می‌توان فقط در مدت یک ماه آن هم زمان سالگرد افتتاح آن فروخت.

اگر شما سندی را در ماه سپتامبر خریداری کرده باشید این سند را باید از ابتدای سپتامبر تا آخر سپتامبر سال دیگر به فروش برسانید.

در سایر زمان ها این امکان وجود ندارد که فرد بتواند با فروش این اوراق به سودی که پیش‌بینی شده دست یابد اما اگر همچنین کمتر از یک سال از خرید این اوراق گذشته شود شما به هیچ عنوان نمی توانید آنها را به فروش برسانید.

در کل می توان گفت این یک روش تضمین شده است و در این نوع از سرمایه گذاری در کانادا سود حاصله تضمین شده است و همچنین اصل پول توسط دولت فدرال در کانادا تضمین می شود.

اوراق قرضه

اوراق قرضه و هدف به وجود آوردن آن برای این می باشد که نیازهای مالی بخش خصوصی برای فعالیت های اقتصادی تامین شود.

این اوراق به دو دسته تقسیم می‌شوند

١-اوراق قرضه بخش ٢- اوراق قرضه دولتی

اوراق قرضه دولتی اعتبار بسیار بیشتری از اوراق قرضه خصوصی دارد و خطر از بین رفتن اصل سرمایه در آنها بسیار کمتر از کمتر از اوراق بخش خصوصی می باشد.

اگر شما قصد خرید اوراق قرضه بخش خصوصی را دارید لازم است که به سلامت اقتصادی فروشنده و یا آن شرکت ایمان داشته باشید و در این زمینه تحقیقاتی را به عمل آورده باشید.

اما نکته ای را که باید در نظر داشته باشید برای خرید اوراق قرضه دولتی این است که این اوراق به سه دسته تقسیم می شود

١- اوراق مربوط به دولت فدرال
٢- اوراق مربوط به دولت انسانی
٣- اوراق مربوط به دولت شهری و یا شهرداریها

که می‌توان گفت معتبرترین این اوراق قرضه اوراق می باشد که توسط دولت فدرال به کسانی که قصد سرمایه گذاری در کانادا دارند فروخته می شود و عملا ریسک اوراق قرضه استانی کمی بیشتر از ریسک کم بیشتر از اوراق قرضه فدرال میباشد در مورد دولت های شهری و یا همان شهرداری ها باید بسیار دقت است دقت کرد چون در این شهرداریها احتمال وجود ورشکستگی وجود دارد.

اوراق اوراق قرضه سرمایه گذاری در کانادا از نظر پشتوانه مالی به دو گروه تقسیم می شوند

١- اوراق قرضه تضمین شده

٢- اوراق قرضه تضمین نشده

اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارید و می‌خواهید اوراق قرضه را خریداری کنید بهتر است از بخش خصوصی اوراق قرضه اوراق قرضه تضمین شده را تهیه کنید چرا که در صورتی که شرکت ورشکست شود می تواند با فروش اموال آن شرکت تمام اصل پول خود را دریافت کنید اما اگر که قرضه تضمین شده را خرید کنید آن موقع به اصل پول خود هم ممکن است شما نتوانید برسید.

معمولا در اوراق قرضه صادر کننده اوراق قرضه هنگام سر رسید آنها را از شما خریداری می کند به طور مثال اگر شما یک صندلی خریدید با طول مدت دو سال در پایان سال دوم می‌توانید آن سند را به فروشنده پس بدهید به اصل پول خود را دریافت کنیم و همینطور سود خود را دریافت کنید حتی اگر خواستید می توانید آن را باز هم تمدید کنید.

 

سرمایه گذاری در کانادا

دغدغه بسیاری از هموطنان ما که قصد اقامت از طریق سرمایه گذاری را دارند این است که کدام کشور نسبت به سایر کشورهای دیگر برای اخذ اقامت شرایط راحت و آسانی را دارد.

سریع ترین راه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کدام گزینه است؟

برنامه های سرمایه گذاری کشورها بسیار گسترده است و افراد متقاضی مهاجرت با حجم انبوهی از اطلاعات مواجه می شود که در این راه تصمیم گیری را برای آنها بسیار سخت می‌کند.

از دلایلی که می توان نام برد کشور کانادا بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است می توان گفت کشور کانادا هم اکنون دارای آسان ترین روش مهاجرت نسبت به سایر کشورها می باشد اگر بخواهیم کشور کانادا را در مقایسه با کشور استرالیا و یا ایالات متحده قیاس کنیم در استرالیا سرمایه گذاری در حدود ٨٠٠ هزار دلار می‌باشد و در کشور آمریکا در حدود ١ میلیون دلار می‌باشد در مقایسه با اروپا و کشورهای لهستان و مجارستان که در حدود ٣١٠ هزار یورو می باشد در کشور کانادا می توان با سپرده گذاری بین ١٠٠ هزار دلار کانادا تا ٣۴٠ هزار دلار کانادا این کار را انجام داد.

یکی از شرایط خوبی که برای افراد فراهم می شود این است که می توان از بیمه رایگان و خدمات درمانی رایگان که کاملا رایگان است استفاده کرد.

و کسانی که اقامت کانادا را بدست می آورند می توانند از امکان تحصیلات رایگان در کانادا برای خود و فرزندانشان بهره من شوند و می تواننداز بسیاری از دانشگاههای کانادا هزینه تحصیلی و بورسیه دریافت کنند که بسیار می توانند به دانشجو کمک بکند.

تحصیلات در کانادا برای کسانی که اقامت کانادا را دریافت می‌کنند رایگان می‌باشد مقطع ابتدایی شروع شده و تا مقطع متوسطه ادامه دارد کالج با امکان اخذ فاند و بورسیه امکان تحصیل رایگان در کانادا وجود دارد دلایلی که خیلی از متقاضیان کشور کانادا را انتخاب می کنند کشور کانادا می باشد که بر خلاف کشور امریکا حق حمل اسلحه ممنوع می باشد و از نظر رفاه اجتماعی کشور کانادا دارای استاندارد بسیار بالایی نسبت به خیلی از کشورها پیشرفته را دارا می باشد.

 

سرمایه گذاری کبک کانادا

برنامه سرمایه گذاری در کبک ، از دهم سپتامبر سال ۲۰۱۸ با تغییراتی روبرو شده است و‌ کسانی که علاقه‌مند این پروگرام هستند می توانند اقدام کنند.

از دهم سپتامبر ۲۰۱۸ اداره مهاجرت استان کبک بر اساس سهمیه‌هایی که اختصاص داده است برای بانک‌های کانادایی و یا سایر موسسات مالی و وکیل‌هایی که مورد تایید اداره مهاجرت می‌باشند، می‌توانند تعداد ۱۹۰۰ پرونده در زمینه ابن برنامه سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ پذیرش کنند.

شرایط فرد متقاضی

حداقل سرمایه

حداقل سرمایه‌ای که فرد متقاضی باید داشته باشد، باید ۲ میلیون دلار کانادا باشد، که از راههای شفاف قانونی فرد این دارایی‌ها را کسب کرده باشد. دارایی‌های فرد شامل موجودی بانک‌ها و اسناد ملکی می‌باشد که دارایی‌های همسر فرد هم می‌توان در این راه کمک شایانی به اسپانسر پرونده کند.

مراحل سرمایه گذاری در استان کبک که توسط سازمان مهاجرتی کانادایی زرین انجام می‌شود به شکل زیر می باشد.

مرحله نخست: مشاوره با وکلای ما و عقد قرارداد

مرحله دوم: گردآوری مدارک اولیه و ترجمه آنها

مرحله سوم: اخذ نامه از طرف اداره مهاجرت استان کبک و پس از آن فرد متقاضی، نامه اولیه که مربوط به باز شدن پرونده می‌باشد را دریافت می‌کند و ارسال مدارک به همراه پرداخت هزینه اپلیکیشن، طی زمان ۸ ماهه از شما برای مصاحبه دعوت به عمل می‌آید.

مرحله چهارم: مصاحبه حضوری از شما در استان کبک که این مصاحبه در شهر مونترال انجام می‌شود

مرحله پنجم: ارسال مبلغ سرمایه گذاری

مرحله ششم: انجام دادن آزمایش‌های پزشکی

مرحله اخر: دریافت اقامت دائم کانادا

 

سرمایه گذاری استان پرنس ادوارد

برنامه سابق پرنس ادوارد که در اواخر سپتامبر ۲۰۱۸ بسته شد که قبل از بسته شدن با پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار دلار و یک سری شرایط دیگر مانند شرایط سنی و داشتن مدرک ایلتس و … منجر به اقامت می‌شد ولی بعد از بسته شدن این پروگرام مانند استان منیتوبا به سمت ورک‌ پرمیت پیش رفت.

می‌توان گفت شرایط دریافت اقامت را مشروط به ایجاد بیزینس کرده است دقیقا همانند آنچه در استان‌های بریتیش کلمبیا و انتاریو و منیتوبا در جریان است.

در برنامه جدید دیگر به هیچ عنوان نمی‌شود صرف با پرداخت مبلغی ودیعه اقامت را دریافت کرد بلکه در ابتدا بایستی با دریافت اجازه کار وارد استان پرنس ادوارد شد و بیزینس مورد نظر خود را شکل داد و پس از آنکه به تایید اداره مهاجرت پرنس ادوارد رسید به شما اقامت دائم داده می‌شود.

در زیر می‌توانید با جدول امتیاز‌بندی جدید آشنا شوید:

 1. سن (حداکثر ۲۰ امتیاز برای سن ۲۵ تا ۴۵ سال )
 2. زبان انگلیسی (بین ۱۰ تا ۴۰ امتیاز برای سطح ایلتس پنج به بالا)
 3. تحصیلات (بین ۱۲ تا ۲۰ امتیاز برای تحصیلات دانشگاهی)
 4. سابقه مالکیت بیزنس (حداکثر ۵۰ امتیاز)
 5. نامه حمایت صادره از انجمن‌های شهری در جزیره (حداکثر ۳۵ امتیاز)
 6. قدرت انطباق با محیط (حداکثر ۳۵ امتیاز برای عواملی شامل سابقه کار همسر، زبان انگلیسی همسر، سابقه کشاورزی)
 7. تمکن مالی در ایجاد بیزنس به مبلغ حداقل ۱۵۰ هزار دلار

 

 

سرمایه گذاری استان بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و از لحاظ شرایط اقلیمی و آب و هوایی بسیار مساعد است.

این امر موجب شده که تعداد زیادی از هموطنان مهاجر ما این استان (خصوصا شهر‌های نورت ونکوور و‌ وست ونکوور) را برای سکونت انتخاب کنند.

تجربه دراز مدت ثابت کرده‌ که اکثر ایرانیان مهاجر در ابتدا استان‌های دیگر کانادا را انتخاب می‌کنند اما بعد از گذشت سالیان به استان بریتیش کلمبیا رفته‌ و آنجا را به عنوان محل زندگی بر می‌گزینند.

اقامت از طریق برنامه تجاری این استان به ۳ دسته تقسیم می‌شود:

دسته اول کار‌آفرینی و دسته دوم کار‌آفرینی منطقه‌ای و در آخر هم دسته پروژه‌های استراتژیک

اما گروه اول: کارآفرینی   

شرایط برای این گروه به شرح موارد زیر می‌باشد:

 1. سرمایه‌گذاری در یک کار معتبر و سرمایه‌گذاری به میزان حداقل ۴۰۰ هزار دلار که تجربه ثابت کرده با سرمایه ۴۰۹ هزار دلار نمی‌توانید شغلی را اجرایی کنید و این مبلغ باید بسیار بالاتر باشد.
 2. با شروع شغل بایستی حداقل ۳ کارمند تمام وقت کانادایی به مدت ۲ سال استخدام کنید.
 3. میزان دارایی خالص شما بایستی کمتر از ۸۰۰ هزار دلار نباشد.
 4. فرد متقاضی می‌تواند یک شخص را به عنوان شریک و یا دستیار به همراه خود به اداره مهاجرت معرفی کند.

گروه دوم: کار‌آفرینی منطقه‌ای می‌باشد.

این گروه هم دارای شرایط خاص خود می‌باشد با این تفاوت که کار‌آفرین بایستی خارج از محدوده شهر ونکوور آن را ایجاد کند و باید شغلی را به وجود آورد که تمام وقت باشد و در طی دوره ۲ ساله با استخدام نیروی کار کانادایی

نکته اینجاست که نمی‌تواند کسی را به عنوان شریک به همراه خود به اداره مهاجرت معرفی کنند.

شرایط برای این گروه به شرح زیر می‌باشد:

 1. میزان سرمایه‌گذاری در بک بیزینس باید بیشتر از ۲۰۰ هزار دلار باشد.
 2. میزان دارایی شخص باید بیشتر از ۴۰۰ هزار دلار باشد.

اما گروه آخر که شامل پروژه‌‌های استراتژیک می‌باشد.

در این گروه بر‌عکس گروه‌های قبل محدوده خاص منطقه‌ای وجود ندارد و شرایط آن به شرح زیر می‌باشد:

 1. سرمایه‌گذاری در یک بیزینس حداقل باید ۵۰۰ هزار دلار باشد.
 2. استخدام حداقل ۳ نفر نیروی کار کانادایی تمام وقت طی یک زمان ۲ ساله
 3. فرد می‌تواند با خود ۵ نفر را به عنوان شریک یا کارمند متخصص به اداره مهاجرت معرفی کند.

 

سرمایه گذاری استان منیتوبا

از ابتدای سال ۲۰۱۸ روند اخذ اقامت از طریق استان منیتوبا با تغییرات گسترده‌ای همراه بود و شرایط آن نسبت به گذشته بسیار تغییرات اساسی داشته است.

در گذشته با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار و‌ دارا بودن یکسری شرایط منجر به اخذ اقامت می‌شد ولی با توجه به قوانین جدید دیگر در ابتدا منجر به اقامت نمی‌شود و در ابتدا با ویزای کار وارد استان شده و‌ در صورت خرید بیزینس و ایجاد شغل منجر به اقامت می‌شود.

در زیر برای شما شرایط جدید این پروگرام را توضیح می‌دهیم:

برنامه جدید استان منیتوبا برای مدیران شرکت و صاحبین مشاغل معمولا مناسب‎تر می‌باشد.

شخص متقاضی می‌بایست بعد از اخذ ویزای کار طی ۲ سال این فرصت را داراست که یک بیزینس را خریده و راه‌اندازی کند و در صورت موفق بودن بیزینس فوق می‌توانند ویزای کار خود را تبدیل به اقامت کنند و باید این نکته را توجه کرد که دیگر مانند پروگرام قبلی احتیاج به ودیعه ۱۰۰ هزار دلاری نمی‌باشد.

 

سرمایه گذاری استان نوا اسکوشیا

تمامی برنامه های سرمایه گذاری کانادا و‌ برنامه های کار آفرینی استانی از حالت اقامت دائم به ورک‌پرمیت و با به عبارتی به ویزای کار تغییر پیدا کرده اند.

در این برنامه ها فرد ‌متقاضی مهاجرت به کانادا در بدو ورود با ویزای کار کانادا وارد کانادا می شود.

در این دسته از برنامه ها فرد پس از مهاجرت به کانادا و پس از سرمایه گذاری کردن در استان مربوطه با پرداخت مالیات و‌ استخدام کردن کارکنان تمام وقت و ایجاد شغل می‌توانند اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

برنامه کارآفرینی نوا اسکوشیا نیز همانند برنامه های دیگر از این قانون پیروی می‌کنند.

در برنامه کارآفرینی نوا اسکوشیا، فرد در ابتدا با ویزای کار کانادا وارد می‌شود و سپس با خرید یک بیزینس با سرمایه حداقلی ۱۵۰ هزار دلار کانادا و مدیریت کردن بیزینس در یک فاصله زمانی ۱ ساله می‌تواند اقامت دائم کانادا را دریافت کند.

 

سرمایه گذاری استان نیوبرانزویک

قابل توجه کسانی که از این پروگرام قصد مهاجرت به کانادا داشتند، باید در جریان باشند برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک که می‌توان از آن تنها به عنوان برنامه سرمایه گذاری در کانادا یاد کرد که منجر اقامت دائم کانادا می‌شد بسته شده است.

البته برنامه این استان که منجر به اقامت دائم کانادا می‌شد موقتا بسته شده است.

به احتمال خیلی زیاد این برنامه کارآفرینی مانند سایر استان‌های کانادا نیز به حالت ورک‌پرمیت تغییر خواهد کرد و در ابتدا اقامت دائم کانادا به متقاضیان داده نمی‌شود.

هم اکنون استان‌های کشور کانادا مانند انتاریو، بریتیش کلمبیا، منیتوبا، ساسکاچوان، نوا اسکوشیا و پرنس ادوارد همگی دارای برنامه‌های کارآفرینی استانی هستند که همگی این استان‌ها در ابتدا باید با ویزای کار کشور کانادا وارد کانادا شده و یک طرح بیزینسی ارائه دهند.

در صورت قبولی، ویزای کار کانادا را اخذ کرده و پس از آن باید طرح ارائه شده را در استان مورد نظر اجرایی کنند و پس از آن اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

5/5 (1 نظر)
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

6 پاسخ به “بهترین سرمایه گذاری در کانادا”

 1. علی جوادی گفت:

  سلام دانشجوی مهاجر هستم برای ونکوور میخواستم 20000دلار را در کانادا سرمایه گذاری کنم امکان داره راهنماییم بفرمایید ؟

  • مدیر سایت گفت:

   با سلام احترام
   علی جوادی عزیز
   شما میتوایند در بورس کانادا سرمایه گذاری کنید
   سرمایه که شما مد نظرتون هست برای سرمایه گذاری بهترین حالت ممکن در بورس کانادا می باشد
   با تشکر ازشما

 2. homa گفت:

  با سلام
  آیا با 500000 دلار کانادا می توان سرمایه گذاری نمود و اقامت برای خانواده به تعداد 4 نفر گرفت ؟ صاحب سرمایه 54 سال سن دارد
  ممنون از سایت خوبتون

 3. مصطفی گفت:

  سلام.تو کانادا یه صرافی بمن پیشنهاد سرمایه گذاری تو بورس داد گفت خود رباط هوشمند خرید میکنه و سود تضمینی ۱۰ درصد داره میخاستم بدونم این مسله صحت داره با نه .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • با سلام احترام
   سوالی که شما از مجموعه زرین کانادا پرسیدن باید بگیم خیلی سوال بیزنسی می باشد و برای دریافت سوال شما و پاسخ حرفه ای از سمت مجموعه ما می توانید با شماره 02172819 تماس حاصل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

اقامت دائم کانادا Permanent Residence Canada

نیکناز قاجار
۱۰ فروردین ۱۳۹۹

نظام آموزشی کانادا

نیکناز قاجار
۱۲ آذر ۱۳۹۷

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

نیکناز قاجار
۰۸ مهر ۱۳۹۷

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹