Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

بهترین وکیل قابل اعتماد مهاجرت در کانادا

خانه » مهاجرت کانادا » بهترین وکیل قابل اعتماد مهاجرت در کانادا
مهاجرت کانادا علیرضا 10 آگوست 2020

در تب و تاب مهاجرت و مشکلات پیش رو برای این فرایند یکی از مهمترین فاکتورها که کمتر به آن توجه می شود انتخاب درست وکیلی است که بتواند مراحل اخذ ویزا را تا پایان به بهترین شکل ادامه دهد.

توجه داشته باشید افرادی که امور مهاجرت را انجام می دهند شامل دو گروه هستند:

گروه اول وکلای رسمی دادگستری (صحت وکالتشان قابل استعلام از طریق وبسایت www.lso.ca) هستند و گروه دوم مشاورین مهاجرت (عضو انجمن ICCRC).

 کسانی که عضو کانون مشاورین مهاجرت (ICCRC)، دارای کد رجیستر شده در سایت اداره مهاجرت هستند و بعنوان وکیل مهاجرت در حال فعالیت می باشند، در اصل وکیل نیستند.

داشتن کد رجیستر شده در سایت اداره مهاجرت کانادا کد وکالت نیست.

علت اصلی ریجکت شدن بسیاری از پرونده ها نیز همین موضوع است. چرا که مشاورین مهاجرت حق اعتراض به دادگاه را ندارند.

اما به طبع روش هایی از مهاجرت هستند که الزامی به داشتن وکیل برای اقدام از طریق آن ها نیست. اما این را هم بدانید که تمام کارهایی که یک مشاور مهاجرت می تواند برای شما انجام دهد را خود شخص شما هم در صورت داشتن دانش کافی می توانید به سرانجام برسانید.

اما بعضی از ویزاها که نیاز به دخالت وکیل دارند بهتر است حتما با یک وکیل مهاجرت خبره و با تجربه همکاری شود. به دلیل شناختی که یک وکیل از شرایط و قوانین کشور مقصد دارد و همچنین در صورتیکه اقدام شما برای ویزا با ریجکتی مواجه شود این وکیل است که می تواند از طرف شما به اداره مهاجرت اعتراض کند و ورق را به سود شما برگرداند.

بیشتر بخوانید:  بهترین وکیل مهاجرت کانادا

اما خب به طبع نمی توان به هر وکیلی اعتماد کرد. انتخاب یک وکیل درست مهمترین فاکتور برای شروع فرآیند مهاجرت است پس با این مقاله همراه باشید تا ویژگی های یک وکیل مهاجرت مناسب را برای شما بیان کنیم:

مهمترین ویژگی های وکیل مهاجرت

 

بدون شک مهمترین فاکتور برای اعتبار یک وکیل سابقه کاری وی می باشد. شما با یک نگاه کلی به سابقه وکلای مورد نظر، تعداد پرونده های تحت نظر و درصد موفقیتشان تا حد زیادی می توانید نتیجه گیری نمایید که آیا شخص مورد نظر وکیل توانمندی است یا خیر!

تجربه فاکتور مهم بعدی است! شاید بپرسید مگر تجربه همان سابقه پرنده ها نیست؟ باید بگوییم که خیر! ممکن است تخصص یک وکیل در یک حوزه خاص باشد و درصد موفقیت وی فقط در همان حوزه خاص بالا باشد.

وقتی می گوییم تجربه منظور ما دقیقا درصد موفقیت نیست. در این مورد تجربه یعنی داشتن تنوع در پرونده ها و حضور در شرایط مختلف است.

خیلی مهم است که وکیل مورد نظر شما پیش از رویارویی با مشکلات احتمالی پرونده شما بتواند آن ها را پیش بینی کرده و تجربه حل و فصل کردن اینگونه مشکلات را داشته باشد. بله منظور ما از تجربه این است.

فاکتور بعدی قیمت است. برای عده زیادی هزینه گرفتن وکیل مهمترین فاکتور است. اینکه بگوییم هرچیزی گرانتر بهتر، کاملا منسوخ شده ولی خب قطعا ارزانترین ها بهترین ها نیستند.

بگذارید واضح بگویم: وکیل باتجربه با سابقه کاری درخشان به هیچ عنوان ارزان نخواهد بود اما اینکه قیمت غیر منطقی هم تعیین کند مورد قبول نیست.

یکی از سوالاتی که برای موکلان پیش می آید این است که خب مثلا اگر من قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشم بهتر نیست یک وکیل کانادایی داشته باشم؟؟؟

سوال مهمی است که ما قصد داریم به آن پاسخ دهیم: بله یک وکیل کانادایی با شرایط دادگاهها و قوانین در کانادا آشنایی بیشتری نسبت به یک وکیل ایرانی دارد اما آیا با شرایط یک شخص ایرانی هم کاملا آشناست؟

آیا موکلان ایرانی متفاوت و زیادی داشته است؟ آیا اصلا با خلق و خوی ایرانی ها و خواسته هایشان آشناست؟؟؟؟

وکیل کانادایی نیاز به یک واسطه ایرانی در داخل کشور هم دارد که خب خدا می داند واسطه ها چه مقدار راستگو هستند یا چقدر توانمند در بیان کاملا درست شرایط شما به وکیل کانادایی هستند.

ما هنوز حرفی از درصد اضافه پرداختی به واسطه نزدیم که بعید است دست کمی از دستمزد خود وکیل داشته باشد!

خب یک وکیل ایرانی هم که تجربه زیادی در کانادا نداشته باشد چه دردی را می تواند دوا کند؟

پیشنهاد ما به شما برای پاسخ سوالتان دقیقا یک وکیل ایرانی است! بله ایرانی اما با تجربه.

داشتن تجربه در دادگاههای کانادا کافی نیست و وکیل مورد نظر باید چندین سال تجربه زندگی در کانادا را داشته باشد. تنها زندگی در آنجا هم کافی نیست و به عبارتی نیاز است تا رابط های خودش را داشته باشد، با چم و خم و میانبرهای کار آشنا باشد و از همه مهمتر برای ارتباط با وی نیاز به هیچ واسطه ای نیست! شما مستقیما با وکیلتان در ارتباط خواهید بود.

دریافت ویزا توسط وکیل مهاجرت کانادا

 

تخصص موسسه زرین کانادا در اعزام مهاجرین به کاناداست و خب اطلاعات ما در مورد کشورهای دیگر و دیگر وکلا کافی نیست.

اما با توجه به تجربه این موسسه در پرونده های بیشمار و موفق در زمینه مهاجرت کانادا قطعا می توانیم در مورد وظایف یک وکیل مهاجرت کانادا شما را راهنمایی کنیم اما چند نکته کوتاه را اول باید به شما یاد آوری کنیم:

وکیل مهاجرت کانادا نمی تواند معجزه کند اما نباید فرآیندی برای مهاجرت شما انتخاب شود که نیاز به معجره داشته باشد! ابتدا باید کلیه شرایط شما مورد بررسی وی قرار بگیرد و با توجه به آن و قوانین و شرایط کانادا روش های مختلف مهاجرت متناسب با شما را برایتان توضیح داده و در نهایت مناسبترین روش برگزیده شود.

بعد از طی این فرآیند و گرفتن اجازه ورود وظایفی که وکیل کانادا بر عهده دارد بشرح ذیل هستند:

  • تهیه مدارک و فرم‌های مورد نیاز برای مهاجرت کانادا
  • آگاهی دادن در مورد موارد حقوقی مهاجرت به کانادا (در صورت مشورت نکردن با وکیل کانادا ممکن است با آن ها آشنایی نداشته باشید و دچار مشکل شوید)
  • ارائه آموزش ها و مشورت های لازم در زمینه مهاجرت به کانادا
  • جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی و پیش بینی همین قبیل مشکلات
  • وکیل کانادا باید اطلاعات کاملی در مورد شرایط زندگی در کانادا به شما ارائه دهد
  • وکلای‌ مهاجرت کانادا نسبت به هزینه‌های مهاجرت آگاهی زیادی دارند و باید شما را راهنمایی و در امور ارزی یاری نمایند.

 

مهاجرت کانادا با سازمان وکالتی مهاجرتی زرین کانادا

 

دکتر افشین یزدانی وکیل رسمی دادگستری کانادا نماینده ما در امور مهاجرتی شما بوده و عضو کانون وکلای انتاریو کانادا و مستقر در تورنتو است.

دکتر یزدانی دارای ۱۷سال سابقه وکالت بین المللی در کشورهای ایران، امارات متحده عربی و کانادا می باشد و همچنین پیش از شروع فعالیت خود به عنوان یک وکیل کانادایی، از سال ۲۰۱۶ عضو کانون مشاورین رسمی مهاجرت کانادا iccrc بوده است و تنها وکیل ایرانی کانادایی با سابقه عضویت در کانون وکلای ایران و شورای مشاورین مهاجرین کانادا است.

وی دارای مدرک فوق لیسانس حقوق از دانشگاه Osgoode و همچنین دارنده گواهینامه صلاحیت علمی وکالت کانادا از فدارسیون کانون های وکلای کانادا NCA و دوره تخصصی وکلای کانادا از دانشگاه Ryerson است.

دکتر افشین یزدانی بخاطر تجربه حضور در دادگاههای مهاجرت توانایی دفاع از پرونده شخص را داشته و احتمال ریجکت شدن پرونده را بسیار کاهش می دهد.

همچنین سابقه بسیار درخشانی در زمینه مهاجرت کانادا داشته و با اختلاف بیشترین پرونده موفق در میان تمام وکلای ایرانی را دارا است.

 

قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها

علیرضا

۲۶ سال سن دارم و تخصصم نوشتن محتوا در حوزه اقامت دائم کانادا و ویزای استارت آپ می باشد. شما میتوانید سوالاتتون رو از طریق باکس پایین از من بپرسید تا پاسخگوی شما باشم:)

یک پاسخ به “بهترین وکیل قابل اعتماد مهاجرت در کانادا”

  1. مریم جعفری گفت:

    سلام جهت ویزای مناطق کم جمعیت راهنمایی میکنسد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر

مهاجرت کانادا از طریق خود اشتغالی

نیکناز قاجار
22 نوامبر 2020

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹