Iran & Toronto 02172819
ارسال فرم ارزیابی
×
همین حالا از ما مشاوره رایگان دریافت کنیدارسال فرم ارزیابی

مزایای مهاجرت به کانادا

خانه » مقالات » مزایای مهاجرت به کانادا
مقالات نیکناز قاجار ۱۹ آبان ۱۳۹۸

مزایای مهاجرت به کانادا بیشمار هستند و تغییر مثبتی در استانداردهای زندگی هر فرد یا خانوادهای ایجاد میکنند. از جمله مزایای مهاجرت به کانادا و مزایای اقامت به کانادا محیطی سالم و پاکیزه، شبکه حمل و نقل توسعه یافته، سیستم پزشکی کارآمد، سیستم آموزشی پیشرفته و شرایط خوب کاری است. اگر قصد مهاجرت کانادا را دارید و در صف مهاجران کانادا هستید در متن زیر مزایای مهاجرت به کانادا و مزایای اقامت به کانادا را بخوانید و با این کشور بیشتر آشنا شوید:

  • استانداردهای زندگی

از مزایای مهاجرت به کانادا بالا رفتن استانداردهای زندگی است. کانادا در سال 2016 و شاخصهای توسعه انسانی سازمان ملل نهمین رتبه را از نظر کیفیت زندگی کسب کرده. طبق دادههای اکونومیست اینتلیجنس در میان 140 شهر مناسب برای زندگی در دنیا ونکوور، تورنتو و کلیری جزو پنج شهر برتر بودهاند. بالا بودن استانداردهای زندگی از مزایای اقامت به کانادا است که سبب افزایش مهاجران کانادا شده است.

  • منافع پزشکی

در میان مزایای مهاجرت به کانادا نباید دسترسی به سیستم پزشکی کارآمد و دولتی را دست کم گرفت. کشور کانادا امکانات پزشکی دولتی در اختیار شهروندان قرار میدهد تا همه بدون نگرانی از هزینهها و با هر سطحی از درآمد به بهترین امکانات پزشکی دسترسی داشته باشند. خدمات پزشکی و درمانی یک کشور نقش تعیینکنندهای برای انتخابش به عنوان کشوری برای زندگی دارد. خدمات پزشکی رایگان کشور کانادا از مزایای اقامت به کانادا و اخذ شهروندی این کشور است و خیال مهاجران کانادا را از حیث وضعیت پزشکی و درمانی کشور راحت میکند.

  • امنیت

از دیگر مزایای مهاجرت به کانادا میتوان به امنیت بالای این کشور اشاره کرد. در کشور کانادا مقررات سفت و سختی برای حمل اسلحه وجود دارد و داشتن اسلحه شخصی غیرقانونی است. همچنین بد نیست مهاجران کانادا بدانند این کشور در سال 2007 به عنوان صلحآمیزترین کشور شناخته شد. همچنین در سال 2016 کانادا رتبه دوم آزادیهای فردی شامل حقوق قانونی، آزادیهای فردی و تحمل اجتماعی را کسب کرد. اگر جزو مهاجران کانادا هستید و امنیت اجتماعی و آزادیهای فردی برای شما اهمیت دارد باید بدانید از مزایای اقامت به کانادا همین امنیت و آزادیهای فردی است.

  • اقتصاد در حال رشد

دسترسی به موقعیتهای شغلی و شرایط کاری خوب یکی دیگر از مزایای مهاجرت به کانادا است. از نیمه سال 2016 اقتصاد کانادا سالانه 4.3% رشد داشته است. طبق دادههای بانک جهانی و موسسه بینالمللی پول کانادا بین 25 کشور ثروتمند دنیا قرار دارد. همچنین کانادا از قدرتمندترین کشورهای دنیا هم به شمار میرود و یکی از اعضای گروه 7 یا G7 است. وضعیت خوب اقتصادی برای بسیاری از مهاجران کانادا نقطه قوت است و در میان مزایای اقامت به کانادا قرار دارد.

  • گزینههای مهاجرت به کانادا

راه مهاجرت به برخی کشورها داشتن شغل و برخی دیگر تحصیل است. معمولا کشورها تمام گزینهها را باهم ندارند. اما یکی از مزایای مهاجرت به کانادا گزینههای مختلف مهاجرت است. اکسپرس اینتری برای افراد با سابقه کاری یکی از روشهای خوب مهاجرت است که سیستم سریعی هم دارد و لازم نیست برای آگاهی از نتیجه مدت زیادی انتظار بکشید.

در این برنامه مهاجران کانادا بر طبق مهارت، تجربه شغلی، تحصیلات و سم طبقهبندی میشوند و در صورت پذیرفته شدن میتوانند وارد بازار کار شوند و اقامت دائم را دریافت کنند.

دیگر برنامه مهاجرت به کانادا برنامه مهاجرت استانی است که دولت کانادا به هر استان و منطقه اجازه جذب مهاجران کانادا را میدهد. باید گفت یکی از بهترین مزایای اقامت به کانادا داشتن راههای متعدد برای مهاجرت به کانادا است و افراد با سطوح مختلف مالی، کاری و تحصیلی میتوانند روش مناسب و دلخواه خود را انتخاب کنند.

  • کشور دوستدار مهاجران کانادا

یکی از مشکلات افرادی که به کشوری دیگر مهاجرت میکنند شرایط کشور میزبان است. بیشتر کشورها شرایط مساعدی برای مهاجران فراهم نمیکنند و مهاجران باید با مشکلات زیادی دستوپنجه نرم کنند. یکی از مزایای مهاجرت به کانادا شرایط خوب این کشور برای مهاجران کانادا است. 20% از جمعیت 35 میلیونی کانادا از کشوری خارجی هستند و همین سبب شده کانادا کشوری چندملیتی با فرهنگهای متفاوت باشد.

این ترکیب جمعیتی حاصل از چند ملیت مختلف سبب شده کار مهاجران کانادا برای اقامت سادهتر شود و فرهنگ استقبال و تحمل مهاجران کانادا سادهتر شود. بنابراین باید به عنوان یکی از مزایای اقامت به کانادا باید زندگی در کشوری چندفرهنگی و آشنایی با کشورهای دیگر را هم لحاظ کنید.

  • موسسات آموزشی شناخته شده

یکی دیگر از مزایای مهاجرت به کانادا دسترسی به بهترین موقعیتهای تحصیلی و موسسات آموزشی شناخته شده است. کانادا میزبان یکی از بهترین سیستمهای آموزشی سطح جهان است و آموزش سطح بالایی را به شهروندانش ارائه میدهد. همچنین از مزایای اقامت به کانادا این است که میتوانید از سیستم آموزشی خصوصی و دولتی به انتخاب خودتان بهرهمند شوید.

مدرسههای دولتی برای دانشآموزان تا مقطع دوازدهم رایگان هستند و توسط دولت هزینهها را تامین میکنند. دانشگاهها در کانادا نیز به همین شکل است. از مزایای اقامت به کانادا این است که میتوان در دانشگاههای دولتی تحصیل کرد و هزینهای بسیار کمتر از  دانشگاههای خصوصی پرداخت. چند مورد از بهترین دانشگاههای دنیا مانند مکگیل، بریتیش کلمبیا و تورنتو در کانادا قرار دارند و برای مهاجران کانادا امکانی خوب برای تحصیل هستند.

  • موقعیتهای شغلی

در تحقیقی که سال 2016 انجام شد کانادا سومین رتبه را در میان 149 کشور از نظر محیط تجاری کسب کرد. محیط تجاری کارآفرینی، خلاقیت و انعطاف در بازار کار را اندازهگیری میکند و سپس نتیجه را بر آن مبنا اعلام میکند. طبق این تحقیق یکی از مزایای اقامت به کانادا دسترسی داشتن به موقعیتهای شغلی عالی در کانادا است. مهاجران کانادا میتوانند شغلی فراخور موقعیت با درآمدی مناسب برای گذران زندگی پیدا کنند.

  • طبیعت زیبا

از طبیعت زیبا و بکر کانادا میتوان به عنوان دیگر مزایای مهاجرت به کانادا نام برد. کانادا یکی از زیباترین کشورهای جهان از نظر مناظر طبیعی است. آبشار نیاگارا در انتاریو، پارک ملی بنف در آلبرتا، جزیره پرنس ادوارد و رودخانه کپیلانو در بریتیش کلمبیا از این جاذبههای طبیعی در کانادا هستند.

مزایای اقامت به کانادا به همین موارد ختم نمیشود و از نظر شرایط زندگی کانادا کشوری ایدهآل محسوب میشود.

blank
قصد مهاجرت یا اقامت کانادا را دارید؟

تیم ما آماده مشاوره رایگان به شما را دارد

درخواست مشاوره
برچسب ها
blank

نیکناز قاجار

حدود سه ساله دارم به صورت تخصصی در حوزه مهاجرت کانادا و اقامت کانادا کار میکنم و تمام سعیم رو میکنم که محتوا های که تولید میکنم دقیق و آپدیت باشه . و باید بگم من آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستم همین حالا از طریق باکس پایین سوال خودتون رو از من بپرسید

2 پاسخ به “مزایای مهاجرت به کانادا”

  1. سلام من در سن 57 سالگی وداشتن تحصص تعمیر ماشین الات سنگین راهسازی ومتخصص تعمیر موتورهای دیزل دویتس المان که روی کشتی هم نصب میشوند وپه پسرم که بزرگترینشان محمد حسن ثنایی که متخصص شاول های لیبهر ولودرهای ولوو وشاول ودامپ تراک ایکس سی ان جی که در کشور چین اموزش تعمیرات را دیده ودو پسرم شغل تعمیر ماشین الات را که حرفه خانوادگی بوده واز پدرم واموختم ونماینده رسمی کمپانی هپکو وشرکت تهران دیزل به عنوان نماینده این شرکت در استان کرمان که نماینده دویتس هواخنک المان بود متاسفانه چون در اول انقلاب مادرم را که فحش به خمینی داده بود دستگیر وبه حکم قاضی مرتضی فهیم کرمانی سنگسار کردند.من وبچه هایم نوعی بایکوت اجتماعی هستیم وهر ج مشغول کار شدم پس از مدتی اخراج یا عدم تمدید قرارداد با ضرر فراوان بیکار شدم ومنوقتی نمایندگی هپکو را داشتم شرکت ثبت دادم ومدیر عامل ان هستم واز زمان برهم خوردن قرارداد نمایندگی فعالیتی نداشته است دارای جواز کسب مکانیکی تممیر موتور های دویتس هستم ودخترم دانشجوی سال سوم دانشگاه باهنر کرمان در رشته مکانیک میباشد وشاید تا یکصد وپنجاه هزار دلار بتوانم با خود بیاورم لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

blank

آشنایی با استان‌های کانادا

نیکناز قاجار
۱۳ مهر ۱۳۹۷
blank

10 نکته درمورد اقتصاد کانادا

نیکناز قاجار
۲۷ اسفند ۱۳۹۸

سامانه بررسی آنلاین شرایط مهاجرت

ما بر حسب شرایط شما بهترین روش مهاجرت به کانادا را ارئه می دهیم در کمتر از یک دقیقه


دریافت رایگان شرایط مهاجرت

پرسش و پاسخ ها اخیر

پاسخگویی رایگان به سوالات شما

تیم ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستیم در کمترین زمان ممکن


این فرصت را از دست ندهید 🙂


ارسال سوال در سامانه سوالات


پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره در حوزه مهاجرت کانادا ، با ما در تماس باشید: ۰۲۱۷۲۸۱۹