شکایت از وکیل مهاجرت

این بهترین پاسخ ممکن است
1
1

سلام خدمت شما دوست عزیز

متاسفم بابت شنیدن این خبر و خب شما در صورتیکه در قرارداد ذکر کرده اید که پول در صورت ریجکت شدن پرونده باید به شما بازگردد قطعا حق نه تنها با شما بلکه با کل اعضای گروه خواهد بود. (برای مثال موسسه ما در قراردادهای استارت آپی ذکر می کند که در صورتیکه مشکل از وکیل باشد در صورت ریجکتی هزینه به شخص باز می گردد)

من دقیقا از روش کار وکیل ذکر شده اطلاعی ندارم اما موسسه ما این فرآیند را با قراردادی کامل میان دو طرف پیش می برد که در نهایت چه در صورت قبولی و چه در صورت ریجکتی حقی از موکلین ضایع نشود. اما با توجه به اینکه از مفاد قرارداد شما اطلاعی ندارم نمیتوانم به صورت قاطع بگویم می توانید پیروز این پرونده شوید و یا تمام پولتان را پس بگیرید.

امیدوارم در این طرح شکایت پیروز شوید و در صورتیکه موفق به دریافت پول خود شدید حتما سابقه وکیل مورد نظر برای انجام امور مهاجرت خود را مورد بررسی قرار دهید چرا که داشتن مدرک وکالت نشان بر این نیست که از شما کلاهبرداری نشود و حتما موفق به دریافت ویزا شوید.

البته که میتونید برای مشاوره بیشتر برای کمک در پرونده با موسسه ما تماس حاصل فرمایید شاید وکلای ما بتوانند برای شما کاری انجام دهند.

موفق باشید

  • میترا سلیمانی
    شماره تماس: ۷۲۸۱۹ ۰۲۱ روز های شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۸:۳۰ و پنج شنبه ها از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۴:۰۰
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
فیلد زیر را به عنوان مهمان پر کنید یا اگر عضویت دارید
نام*
آدرس ایمیل*
ایجاد URL